Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Smarownica ręczna Vorel 400 cm3

Smarownica ręczna Vorel 400 cm3

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak prawidłowo rozprowadzić smar podczas prac serwisowych przy samochodzie lub maszynie? Zadanie to wykonasz z łatwością za pomocą prezentowanej smarownicy ręcznej. Przyrząd posiada poręczną dźwignię pozwalającą na bezproblemowe dozowanie preparatu. Niewielka część doskonale nadaje się do zastosowania nawet w miejscach o ograniczonej dostępności.

   Cechy i zalety

    W Twoim garażu brakuje przyrządu, który pozwoliłby na dokładne rozprowadzenie smaru na mechanizmie pojazdu? Prezentowana smarownica stworzona została z myślą o precyzyjnej aplikacji preparatu, wobec czego znajdzie zastosowanie w większości warsztatów. Akcesorium wyprodukowane między innymi ze stali jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Niewielki element doskonale sprawdzi się nawet podczas pracy w trudno dostępnym miejscu. Wyposażony został w poręczną dźwignię pozwalającą na łatwe dozowanie smaru. Funkcjonalny przyrząd znajdzie zastosowanie nie tylko w serwisie samochodowym, ale również w zakładzie przemysłowym lub na placu budowy. Szukasz sposobu na sprawne rozprowadzenie smaru? Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i wypróbuj proponowaną smarownicę!

    • Pojemność zbiornika 400 ml
    • Aluminiowy korpus
    • Możliwość ładowania kartuszem lub smarem luzem

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVorel
    KolorMix
    MateriałTworzywo sztuczne i stal
    Kod produktu5906083780424