Zobacz więcej Akcesoria do montażu bramy z siatki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Ogrodzenia z siatki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Spinki stalowe Blooma 13 cm 10 szt.

Spinki stalowe Blooma 13 cm 10 szt.

9,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stalowe spinki umożliwiają wyjątkowo trwałe mocowanie wybranych elementów. Sprawdzają się szczególnie na terenach przydomowych czy w garażu, gdy chcesz mieć pewność, że zamontowany element nie spadnie ani się nie zerwie. Najczęściej używa się ich do mocowania siatek, a także wieszania na nich elementów takich, jak skrzynki pocztowe czy szyldy.

   Cechy i zalety

    W stawianiu siatek i ogrodzeń najtrudniejsze jest ich mocowanie, szczególnie jeśli musisz dopasować je do powierzchni takich, jak mury czy powierzchnie drewniane. Aby Twoja siatka była odpowiednio naprężona i jednolita, zastosuj do łączenia jej ze słupkami specjalne klipsy. Są trwalsze od tych plastikowych, więc sprawdzą się też do montowania na siatce większych elementów jak skrzynka pocztowa czy baner. Górują też solidnością nad drutem z innych metali. Stal to jeden z najtrwalszych materiałów, więc nie musisz się obawiać, że mocowanie puści. Wytrzymują wysokie i niskie temperatury, a także kontakt z wilgocią. Aby zobaczyć, jakie elementy ozdobne możesz za ich pomocą zamocować na swojej siatce czy płocie, sprawdź dział Inspiracje i Porady na stronie Castoramy.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu10
     Rodzaj opakowaniaZestaw
     MarkaBlooma
     Wysokość produktu130mm
     Rodzaj obróbkiObróbka ciśnieniowa
     Waga produktu200g
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     KolorOcynk
     MateriałDrut
     PowłokaOcynkowany
     Kod produktu3663602729532