Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Spray antykorozyjny Forever Paints 400 ml aluminium-cynk

Spray antykorozyjny Forever Paints 400 ml aluminium-cynk

37,98
/ szt.
94,95
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany produkt alu-cynk w aerozolu wykorzystywany jest do zabezpieczania i renowacji elementów stalowych ocynkowanych oraz nieocynkowanych. Chroni on metalową powierzchnię przed tworzeniem się korozji. Produkt przeznaczony do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Idealnie sprawdza się do retuszu łączeń po spawach i cięciu.

   Cechy i zalety

    Alu-cynk w aerozolu znajduje szerokie zastosowanie podczas wykonywania drobnych prac remontowych oraz renowacyjnych w Twoim domu. Niejednokrotnie przyda się podczas prac konserwatorskich w warsztacie czy garażu. Świetnie sprawdza się w retuszu łączeń po spawach i cięciu. Produkt ten odnawia i chroni wyeksponowane elementy metalowe przed powstaniem niszczącej rdzy. Przeznaczony jest on do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Produkt w przyjemnym, nowoczesnym kolorze aluminium sprawdzi się także przy zabezpieczaniu Twojego ogrodzenia czy balustrad przed korozją. Jest on trwały i łatwy w użyciu, dlatego poradzą sobie z nim także osoby bez większego doświadczenia w malowaniu powierzchni. Produkt w aerozolu zapewnia dokładną aplikację na odległość, bez bezpośredniego kontaktu z chemicznym produktem.

    • Doskonała ochrona przed rdzą
    • Wysoka trwałość
    • Idealny do retuszu po spawach

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuFarba do metalu w sprayu
    MarkaForever Paints
    WykończenieMatowe
    Gwarancja producenta3 lata​
    Kod produktu5906291024693