Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do elektronarzędzi

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Spray do nożyc 400 ml

Spray do nożyc 400 ml

26,98
/ szt.
67,45
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Spray do nożyc to preparat o uniwersalnym zastosowaniu. Dzięki niemu wyczyścisz, nasmarujesz i zakonserwujesz nie tylko nożyce, ale wszystkie urządzenia tnące. Dbając o narzędzia, zmniejszasz ich zużycie podczas pracy i wydłużasz ich żywotność. Przy pomocy prezentowanego spraju zapewnisz też prawidłowe działanie zawiasów w drzwiach. Opakowanie zawiera czterysta mililitrów produktu.

   Cechy i zalety

    Jesteś zapalonym ogrodnikiem? A może zawodowo dbasz o zieleń? W pracach w ogrodzi i sadzie niezbędne są narzędzia tnące. Aby zadbać o ich prawidłowe działanie, sięgnij po spray do nożyc. Prezentowany preparat ma uniwersalne zastosowanie. Wykorzystasz go zarówno do czyszczenia, smarowania, jak i konserwacji urządzeń ogrodowych. Spray do nożyc 400 ml pomoże Ci zadbać o elementy tnące w kosiarkach, nożycach, sekatorach i piłach. Dzięki temu produktowi zmniejszysz ich zużycie podczas pracy. Prawidłowa konserwacja to także gwarancja długoletniego, sprawnego funkcjonowania narzędzi. Preparat możesz wykorzystać także do smarowania zawiasów w drzwiach. W naszej ofercie znajdziesz też niezbędne w pracy ogrodnika i sadownika narzędzia – zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu Castorama.

    • Poprawia pracę urządzeń tnących
    • Zmniejsza zużycie elementów w czasie pracy
    • Uniwersalne zastosowanie
    • Czyszczenie, konserwacja i smarowanie

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5906715704248