icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Środek chwastobójczy Substral AntyChwast 1 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek chwastobójczy Substral AntyChwast 1 l
134
/ szt.
134
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Środek chwastobójczy Substral AntyChwast pomoże Ci w walce z niechcianą roślinnością, na przykład rdestem plamistym i przetacznikiem perskim. Produkt w formie koncentratu rozcieńczysz wodą i zaaplikujesz przy pomocy opryskiwacza ręcznego. Preparat zastosuj przy podjeździe, patio lub wokół drzew i krzewów. Produkt mający w składzie kwas pelargonowy jest biodegradowalny i bezpieczny dla gleby.

  Cechy i zalety

  Środek chwastobójczy Substral AntyChwast 1 l usprawni dbanie o ogród lub działkę. Produkt wykorzystasz przy żywopłocie, drodze podjazdowej czy tarasie. Preparat zwalczy niechcianą roślinność porastającą przestrzeń wokół krzewów, drzew czy róż. Produkt marki Substral ma w składzie naturalną substancję, którą jest kwas pelargonowy. Dzięki temu preparat jest bezpieczny dla gleby. Biodegradowalny produkt umożliwi Ci ponowne sadzenie roślin już po dniu od aplikacji środka chwastobójczego. Preparat ma formę koncentratu, który rozcieńczysz wodą. Preparat zaaplikujesz przy pomocy opryskiwacza ręcznego. Skuteczny i szybki w działaniu produkt stosuj od wiosny do jesieni, najlepiej w słoneczne dni. Środek chwastobójczy Substral AntyChwast oferujemy również w mniejszych opakowaniach.

  • Naturalny
  • Skuteczny
  • Szybki w działaniu

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaSubstral
  Objętość1L
  Dawkowanie400 m2
  Kod produktu5907487103314