Produkty

Środek do płytek Atlas Szop 2000 1 l

Kliknij aby powiększyć

Środek do płytek Atlas Szop 2000 1 l

Marka: Atlas

Marka: Atlas

Kod: 446703

|
 • usuwa zabrudzenia po emulsjach gruntujących i innych preparatach
 • usuwa zabrudzenia po tynkach dyspersyjnych
 • bezpieczny dla powierzchni typu PCV, drewno, laminat itp.
Środek do płytek Szop 2000 przeznaczony jest do czyszczenia rozmaitych posadzek – sprawdza się bowiem na powierzchniach kamiennych, ceramicznych, stalowych, szklanych oraz wykonanych z PCV. Z łatwością usuwa pozostałości po farbach, tynkach oraz emulsjach gruntujących. W naszej ofercie znajdziesz także inne preparaty czyszczące tej marki.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

8 cm

Wysokość opakowania

23 cm

Szerokość opakowania

8 cm

Waga brutto

1 kg

Pojemność w litrach

1 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

usuwanie zabrudzeń po dyspersjach polimerowych

Właściwości

działa szybko i skutecznie – zawiera niejonowe środki powierzchniowo-czynne, rozpuszczalniki oraz środki alkaliczne, ma zdolności do szybkiego rozpuszczania dyspersji, możliwość rozcieńczania wodą

Parametry indywidualne

Marka

Atlas

Nr referencyjny

SP

Parametry fizyczne i wizualne

Postać

płyn

Pojemnik

butelka
Środek do płytek Szop 2000 doskonale sprawdzi się podczas porządkowania Twojego mieszkania po remoncie. Preparat ten skutecznie usuwa bowiem rozmaite zanieczyszczenia z kafelków, w związku z czym przywróci Twoim podłogom ich najlepszy wygląd. Z łatwością rozprawi się z plamami po farbach, tynkach oraz emulsjach gruntujących, więc nie będziesz musiał ich szorować, narażając je na zarysowania. Środek ten nadaje się także do stosowania na powierzchniach z kamienia, ceramiki, stali, szkła oraz materiałach PCV, więc pomoże Ci doprowadzić do porządku niemalże całe mieszkanie. Sprawdza się też na świeżym powietrzu, dzięki czemu wyczyścisz także posadzki tarasów i balkonów. W naszej ofercie znajdziesz także inne środki czystości tej marki, więc wybierzesz produkt pasujący do Twoich potrzeb.
Ocena
2 komentarze
30.04.2019
UWAGA NIE KUPOWAĆ! Na opakowaniu napisane że nadaje się do powierzchni szklanych ale po użyciu zgodnie z instrukcją w celu usunięcia unigruntu, unigrunt zmyty ale okna do wywalenia bo pozostały białe plamy nie do usunięcia. Proszę poczytać na forach jak Atlas unika odpowiedzialności za skutki użycia na szkło (dramat!!!!). Zdecydowanie nie polecam!!!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy uprzejmie za tę opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Panią tego rodzaju sytuacja. Jednocześnie zachęcamy do skonsultowania opisanej kwestii z naszym doradcą fachowym, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy i zaproponuje rozwiązanie.

17.12.2015
Po remoncie nie mogłam domyć łazienki. Udałam się do was z nadzieją, że coś znajdę. Znalazła. Potwierdzam, bardzo skuteczny środek.
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Wykwity na klinkierze – kiedy powstają, jak sobie z nimi radzić

 • Wykończenie

  Jak usunąć glony z elewacji?

 • Wykończenie

  Dlaczego warto impregnować gres polerowany?

Ocena i komentarz dla:

Środek do płytek Atlas Szop 2000 1 l