icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środek do usuwania farby emulsyjnej Diall 0,4 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do usuwania farby emulsyjnej Diall 0,4 l
37,48
/ szt.
93,70
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pozbywanie się starych powłok malarskich za pomocą środka do usuwania farb emulsyjnych jest niezwykle proste – produkt przeznaczony jest do szybkiego usuwania starych farb z powierzchni ścian i stolarki okiennej. Preparat szczególnie dobrze sprawdza się także podczas renowacji gładkich powierzchni, na przykład metalu, szkła czy ceramiki.

  Cechy i zalety

  Środek do usuwania farb emulsyjnych to preparat, który ułatwi Ci odnowienie ściany w domu. Dzięki niemu bez trudu i konieczności męczącego zdrapywania pozbędziesz się starych powłok malarskich również z drewnianych, szklanych czy metalowych powierzchni. Środek jest wysokowydajnym preparatem, który jest niezwykle łatwy w aplikacji. Nakłada się go na poddawany renowacji fragment ściany – zapewnia szybkie i skutecznie działanie. Usuwa farbę już po kilku minutach od nałożenia jego równomiernej warstwy. Nie uszkadza odnawianych powierzchni i sprawia, że są gotowe do ponownego pokrycia kolorem. Preparat dostępny jest w opakowaniach o dwóch różnych pojemnościach, dzięki czemu możesz wybrać produkt dopasowany do potrzeb remontowych w Twoim domu.

  • Ułatwia pozbycie się koloru z restaurowanych ścian
  • Szybkie i skuteczne działanie
  • Łatwy w użyciu

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5906725233530