Produkty

Środek do usuwania powłok z powierzchni drewnianych V33 1 l

Kliknij aby powiększyć

Środek do usuwania powłok z powierzchni drewnianych V33 1 l

Marka: V33

Marka: V33

Kod: 727535

|
Środek wykorzystywany jest podczas odnawiania drewnianych kwietników, mebli lub ogrodzeń, gdyż umożliwia oczyszczanie powierzchni ze starych powłok farb, lakierów oraz lazur. Rozprowadzisz go bezproblemowo za pomocą pędzla lub szpachelki. Nie posiada substancji żrących, dzięki czemu jest bezpieczny dla zdrowia oraz odnawianych przedmiotów.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Pojemność

1 l

Długość opakowania

9.4 cm

Wysokość opakowania

21 cm

Szerokość opakowania

9.4 cm

Waga brutto

0.3 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

brak wytycznych w prawie polskim

Zawartość LZO w produkcie

nie dotyczy

Obszary zastosowania

wewnątrz i na zewnątrz budynków

Metoda aplikacji

pędzel, szpachelka

Parametry indywidualne

Rodzaj

do usuwania starych powłok

Marka

V33

Nr referencyjny

TVFA24
Środek przydaje się w czasie odnawiania stołów, ławek, okien lub drzwi – przeznaczony jest do usuwania z drewnianych powierzchni pozostałości po starych farbach, lakierach oraz lazurach. Dokładne oczyszczanie podłoża jest zalecane przed jego ponownym pomalowaniem, gdyż roztwór zaaplikowany na przedmiocie pozbawionym zabrudzeń przez długi czas zachowuje pożądany wygląd. Preparat wykorzystywany jest zarówno przez zwykłych majsterkowiczów w czasie odnawiania obiektów codziennego użytku, jak też przez specjalistów naprawiających antyki. Środek nie zawiera kwasów, wobec czego nie niszczy mytych nim przedmiotów. Produkt rozprowadzisz z łatwością za pomocą pędzla lub szpachelki, błyskawicznie wykonując zaplanowane prace.
Ocena
3 komentarze
27.09.2016
Dla mnie super. Środek zadziałał bez problemu - zajmuję się odnawianiem mebli i w końcu mam coś, co mi znacznie ułatwia pracę.
09.09.2016
Środek do usuwania powłok z powierzchni drewnianych V33 jest bardzo skutecznym środkiem, który służy do usuwania wszystkich jednokomponentowych powłok wykończeniowych m.in. farb, lakierów, lazur oraz lakierobejc z powierzchni drewnianych. Prawdopodobnym powodem występowania zgłaszanej przez Klienta wady mogło być użycie środka na lakier dwukomponentowy.
11.08.2016
Gruba warstwa preparatu + 40 minut czekania nie dała spodziewanego rezultatu. Lakier odszedł jedynie na 30% powierzchni. Szczerze odradzam ten produkt. Szkoda pieniędzy.
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Terpentyna balsamiczna – zastosowanie

 • Wykończenie

  Renowacja ogrodzeń z metalu

 • Wykończenie

  Perfekcyjna renowacja drewna z produktami marki Dragon

Ocena i komentarz dla:

Środek do usuwania powłok z powierzchni drewnianych V33 1 l