Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek grzybobójczy Agrecol Scorpion 325 SC 10 ml do roslin ozdobnych

Środek grzybobójczy Agrecol Scorpion 325 SC 10 ml do roslin ozdobnych

22,98
/ szt.
229,80
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek grzybobójczy Agrecol Scorpion 325 SC zastosujesz na uprawie warzyw i owoców oraz do roślin ozdobnych. Produkt ochroni truskawki, maliny czy pomidory przed chorobami grzybowymi. Dzięki skutecznemu preparatowi zwalczysz plamistość liści, mączniaki i antraknozę. Środek po rozrobieniu z wodą zaaplikuj przy pomocy ręcznego opryskiwacza.

   Cechy i zalety

    Środek grzybobójczy Agrecol Scorpion 325 SC 10 ml pozwoli Ci zadbać o rośliny ozdobne na działce lub w ogrodzie. Produkt sprawdzi się też do ochrony warzyw i owoców. Preparat zastosuj na uprawie pomidorów, ogórków, truskawek czy malin. Produkt marki Agrecol zwalczy mączniaki, plamistość liści, antraknozę oraz inne choroby grzybowe. Preparat ma w składzie azoksystrobinę oraz difenokonazol, dlatego wyróżnia się wysoką skutecznością. Środek grzybobójczy Agrecol Scorpion 325 SC zastosuj zapobiegawczo lub w momencie pojawienia się choroby. Preparat ma formę koncentratu, który rozrobisz z wodą. Środek do zwalczania chorób grzybowych warzyw i owoców zaaplikujesz przy pomocy opryskiwacza ręcznego. W naszym asortymencie znajdziesz więcej produktów marki Agrecol, które ułatwią Ci pielęgnację ogrodu.

    • Jeden z najlepszych fungicydów na rynku
    • Działa interwencyjnie i zapobiegawczo
    • Zastosowanie prawie we wszystkich uprawach
    • Grzybobójce

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAgrecol
    Szerokość produktu90mm
    Wysokość pojemnika145mm
    Dawkowanie8 - 10 ml w 2 - 15 l wody na 100 m2
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaZwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i przestrzegaj zasad bezpiecznego stosowania produktu wskazanych na etykiecie.
    Kod produktu5902341104322