icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Na szkodniki

Strzałka w prawo

Środki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek na mrówki Substral 120 g

Środek na mrówki Substral 120 g

14,98
/ szt.
124,83
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Środek na mrówki Substral pozwoli Ci szybko rozwiązać problem mrówek na balkonie, tarasie czy podjeździe. Występuje w postaci łatwo rozpuszczalnych w wodzie granulek. Skutecznie likwiduje całe gniazda mrówek. Pierwsze efekty możesz zauważyć już po pierwszym dniu od użycia. Podczas stosowania przestrzegaj zasad bezpieczeństwa.

  Cechy i zalety

  Mrówki bywają dużym utrapieniem nie tylko w pomieszczeniach, ale też w ogrodzie czy na balkonie. Kiedy jest ich wyjątkowo dużo, domowe sposoby mogą nie działać. Sięgnij wtedy po specjalistyczny środek na mrówki Substral. Skutecznie zwalcza on nie tylko pojedyncze osobniki, ale też całe gniazda mrówek. Wyróżnia się wyjątkowo długim działaniem. Efekty możesz zaobserwować już po pierwszym dniu. Środek na mrówki Substral 120 g jest dostępny w poręcznym opakowaniu. Drobne granulki zwabiają owady atrakcyjnym zapachem. Możesz rozpuścić je w wodzie i otrzymanym roztworem polać ścieżki przebiegu mrówek. Preparat przeznaczony do stosowania na zewnątrz budynków. To produkt biobójczy – podczas użycia zachowaj wszelkie środki ostrożności.

  • Zwalcza gniazda
  • Długo działa

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
  Waga produktu120g
  Dawkowanie40 g na gniazdo mrówek
  Kod produktu5907487101969