Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek ochrony roślin Agrecol Mospilan na ćmę bukszpanową 2,5 g

Środek ochrony roślin Agrecol Mospilan na ćmę bukszpanową 2,5 g

14,98
/ szt.
7 490
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Produkt czasowo niedostępny

Produkt aktualnie nie jest dostępny w ofercie.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek ochrony roślin Agrecol Mospilan na ćmę bukszpanową przyda się w sytuacji, gdy zauważysz tego szkodnika na swoich uprawach. Preparat ma formę proszku, co wpływa na łatwość jego aplikacji. Dostępny jest w opakowaniu mieszczącym 2,5 g produktu. Zalecany jest do upraw roślin ozdobnych zaatakowanych przez ćmę bukszpanową.

   Cechy i zalety

    Posadziłeś w swoim ogrodzie bukszpany i inne rośliny ozdobne? Zwróć szczególną uwagę na obecność szkodników, które mogą wpłynąć na kondycję roślin. W razie wystąpienia inwazji ćmy bukszpanowej przyda Ci się środek ochrony roślin Agrecol Mospilan na ćmę bukszpanową 2,5 g. Jest to owad inwazyjny. Jego larwy najczęściej atakują różne gatunki bukszpanów. Preparat możesz stosować od wiosny do jesieni, także w uprawach ekologicznych. Środek ochrony roślin Agrecol Mospilan na ćmę bukszpanową ma formę proszku, który należy rozrobić w wodzie. Dostępny jest w opakowaniach po 2,5 g. Ilość ta wystarcza na 2,5–5 l wody. Przed użyciem preparatu zapoznaj się z dokładną instrukcją producenta zamieszczoną na opakowaniu. W Castoramie znajdziesz także inne środki ochrony roślin.

    • Stosowany przez użytkowników nieprofesjonalych
    • Produkt dopuszczony w rolnictwie ekologicznym
    • Krótki okres karencji
    • Owadobójcz

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAgrecol
    Typ produktuInsektycyd
    PostaćProszek
    Waga produktu2.5g
    Długość pojemnika15mm
    Szerokość pojemnika165mm
    Wysokość pojemnika90mm
    PrzeznaczenieZwalcza ćmę bukszpanową, mszyce, miseczniki, tarczniki, wciornastki, gąsienice zjadające liście oraz inne szkodniki
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaZe środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.
    Kod produktu5902341105282