Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek ochrony roślin Agrecol Randacol Total Natural 1 l

Środek ochrony roślin Agrecol Randacol Total Natural 1 l

39,98
/ szt.
39,98
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek ochrony roślin Agrecol Randacol Total Natural pomoże Ci uporać się z chwastami w Twoim ogrodzie. Produkt skutecznie zwalcza zarówno jedno-, jak i dwuliścienne rośliny. To preparat w pełni naturalny. Produkt ma postać gotowego do użycia płynu, który rozpylisz dzięki wygodnej butelce. Aby pozbyć się chwastów, dokładnie pokryj ich liście prezentowanym środkiem.

   Cechy i zalety

    Środek ochrony roślin Agrecol Randacol Total Natural wykorzystasz, aby pozbyć się chwastów ze swojego ogrodu. Preparat skutecznie zwalcza zarówno rośliny jedno-, jak i dwuliścienne. Środek działa nieselektywnie. Z jego pomocą przygotujesz podłoże przed zasiewem, posadzeniem warzyw, kwiatów, roślin ozdobnych czy trawnika. Możesz zastosować go pod drzewami, krzewami ozdobnymi i żywopłotem. Użyty na ścieżce, chodniku, podjeździe czy wokół ogrodzenia, pomoże Ci pozbyć się wszystkich zarastających je roślin. Formuła preparatu oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach. Środek ochrony roślin Agrecol Randacol Total Natural 1 l to produkt polski. Wybierając ten preparat, wspierasz rodzimą przedsiębiorczość. W naszej ofercie znajdziesz liczne produkty Agrecol z serii Total Natural.

    • Produkt pochodzenia naturalnego
    • Gotowy do użycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAgrecol
    Dawkowanie100 ml/m2
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaZe środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.
    Kod produktu5902341105183