icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek ochrony roślin Agrecol Spin Tor 240SC 6 ml

Środek ochrony roślin Agrecol Spin Tor 240SC 6 ml

19,98
/ szt.
3 330
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek ochrony roślin Agrecol Spin Tor 240SC użyj w przypadku inwazji szkodników gryzących. Najczęściej dotyka ona drzewa owocowe i uprawy warzyw. Preparat ma formę płynnego koncentratu, dlatego przed użyciem należy go rozrobić z wodą. Możesz go stosować w razie potrzeby od wiosny do jesieni, czyli przez cały okres wegetacyjny.

   Cechy i zalety

    Środek ochrony roślin Agrecol Spin Tor 240SC 6 ml należy zastosować w przypadku inwazji niektórych szkodników gryzących. Zazwyczaj atakują one drzewa owocowe i warzywa uprawiane na działkach czy polach. Środek ochrony roślin Agrecol Spin Tor 240SC ma formę płynnego koncentratu. Dostępny jest w opakowaniu o pojemności 6 ml. Przed zastosowaniem zapoznaj się z dołączoną ulotką i postępuj zgodnie ze wskazówkami producenta. Preparat należy rozrobić w 5 l wody. Następnie możesz użyć go do podlania zaatakowanej rośliny lub ją nim spryskać. Środek ochrony roślin możesz stosować przez cały okres wegetacyjny rośliny. Dopuszczony jest także do użycia na uprawach ekologicznych. W Castoramie znajdziesz również inne środki owadobójcze i grzybobójcze.

    • Stosowany do podlewania i oprysku
    • Dla użytkowników nieprofesjonalnych
    • Krótki okres karencji
    • Owadobójcz

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAgrecol
    Szerokość produktu90mm
    Wysokość pojemnika145mm
    PostaćPłynny koncentrat
    Dawkowanie6 ml/5 l wody
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaZe środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.
    Kod produktu5902341103868