icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek owadobójczy Agrecol Karate Spray 750 ml

Środek owadobójczy Agrecol Karate Spray 750 ml

29,98
/ szt.
39,97
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek owadobójczy Agrecol Karate Spray to środek ochrony roślin. Dzięki niemu zabezpieczysz rośliny przed szkodzącymi owadami. Ilość stosowanego preparatu zależy od wielkości rośliny. Może być używany do roślin ozdobnych, drzew owocowych i grządek warzywnych. Sprawdzi się w ogrodach przydomowych i w ogródkach działkowych.

   Cechy i zalety

    Środek owadobójczy Agrecol Karate Spray 750 ml to produkt w pełni gotowy do użytku zaraz po zakupie. Cechuje go niezwykle wysoka skuteczność oraz krótki okres karencji. Najlepiej środek owadobójczy Agrecol Karate Spray sprawdza się do stosowania na roślinach ozdobnych pod osłonami. Przed każdym użyciem zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków stosowania. Preparat użyty na rośliny ozdobne wspomaga ich wzrost i kwitnienie. Oprócz tego chroni jabłonie, warzywa kapustne, ogórki czy paprykę. Może być stosowany zarówno w ogrodach przydomowych, jak i w ogródkach działkowych. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór produktów owadobójczych. Zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Czeka tam na Ciebie cały dostępny asortyment.

    • Gotowy do użytku
    • Wysoka skuteczność oraz krótki okres karencji
    • Do stosowania na roślinach ozdobnych pod osłonami
    • Owadobójcz

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    MarkaAgrecol
    Szerokość produktu125mm
    Wysokość pojemnika270mm
    Pojemność750ml
    PostaćCiecz
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaUwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków stosowania
    Kod produktu5902341105053