Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek owadobójczy Substral Multi Insect Koncentrat 250 ml
Strzałka w prawo

Środek owadobójczy Substral Multi Insect Koncentrat 250 ml

36,98
/ szt.
147,92
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek owadobójczy Substral Multi Insect to skoncentrowany preparat przeznaczony do zwalczania mszyc. Możesz stosować go do ochrony roślin domowych oraz ogrodowych. Jest stuprocentowo naturalny, a przez to bezpieczny dla środowiska. Bazuje na oleju rzepakowym. Opakowanie jest wydajne dzięki niewielkiej dawce do jednorazowego rozrobienia z wodą.

   Cechy i zalety

    Środek owadobójczy Substral Multi Insect to naturalny preparat zwalczający owady atakujące rośliny domowe i ogrodowe. Szczególnie polecany jest do walki z mszycami. Możesz stosować go przez cały rok, bez względu na pogodę. Jest bezpieczny dla środowiska i organizmów żywych. Jego substancją aktywną jest olej rzepakowy. Z tego powodu środek owadobójczy Substral Multi Insect Koncentrat 250 ml może być stosowany również przy zwierzętach domowych czy małych dzieciach. Pamiętaj jednak, aby zachować środki ostrożności. Preparat ma skoncentrowaną, płynną formę. To sprawia, że dzięki jednej butelce możesz wykonać kilka oprysków, zarówno na roślinach ozdobnych, jak i jadalnych. Przed zastosowaniem należy rozrobić środek z wodą według instrukcji podanej na opakowaniu.

    • 100% naturalny

    Specyfikacja techniczna

    MarkaSubstral
    Okres stosowaniaCały rok
    PostaćCiecz
    Dawkowanie20 ml na 1 l wody
    Kod produktu5907487102645