Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek Sidolux Profi do powierzchni szklanych 0,75 l

Środek Sidolux Profi do powierzchni szklanych 0,75 l

9,98
/ szt.
13,31
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek wykorzystywany jest w czasie czynności porządkowych – przeznaczony jest bowiem do czyszczenia szkła. Idealnie sprawdza się nie tylko na lustrach lub szybach, ale też na lakierowanym drewnie, więc z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb. Jego rozpylanie jest wyjątkowo łatwe, ponieważ znajduje się w butelce ze spryskiwaczem. Proponujemy różne środki czystości.

   Cechy i zalety

    Środek przyda się podczas prac porządkowych w większości mieszkań, ponieważ przeznaczony jest do czyszczenia luster i szkła – ułatwi Ci usuwanie rozmaitych zabrudzeń. Znajduje się w poręcznej butelce ze spryskiwaczem, co ułatwia nie tylko jego rozprowadzanie, ale też przechowanie. Z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb, gdyż nadaje się do zastosowania zarówno na szybach, jak też kabinach prysznicowych lub płytkach ceramicznych. Funkcjonalny preparat nierzadko wykorzystywany jest też podczas czyszczenia przedmiotów wykonanych z aluminium lub lakierowanego drewna. Preparat dodatkowo zapobiega powstawaniu śladów na szybie po deszczu, więc pielęgnowaną za jego pomocą powierzchnię z łatwością utrzymasz w czystości. Proponujemy różne środki przydatne podczas prac porządkowych, zatem wybierzesz produkt najlepiej spełniający Twoje potrzeby.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSidolux
     PostaćCiecz
     Typ pojemnikaButelka z rozpylaczem
     Kod produktu5902986203107