Zobacz więcej Pozostałe akcesoria CO

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Pozostałe akcesoria CO

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Śrubunek 1" ups-25 Grundfos komplet

Śrubunek 1" ups-25 Grundfos komplet

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Śrubunek 1” to drobny przyrząd, dzięki któremu przeprowadzisz montaż instalacji centralnego ogrzewania. Mosiężna dwuzłączka umożliwi Ci połączenie elementów potrzebnych do stworzenia instalacji. Produkt został wykonany z żeliwa ciągłego, dzięki któremu jest wysoce odporny na korozję i inne uszkodzenia. Produkt dostępny jest w różnym formacie.

   Cechy i zalety

    Śrubunek 1" to niewielki element, które w znacznym stopniu wpłynie na zwiększenie funkcjonalności Twojego mieszkania. Jest to mosiężna dwuzłączka, dzięki której skutecznie przeprowadzisz montaż instalacji centralnego ogrzewania. Produkt pozwala na łączenie elementów, które stanowią część instalacji. Przyrząd charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Żeliwo ciągliwe użyte podczas produkcji nadaje mu wytrzymałości, dzięki której produkt posłuży Ci przez długi czas. Uniwersalne parametry śrubunku zwiększają możliwości jego wykorzystania. Produkt dostępny jest w naturalnym kolorze materiału, z którego został wykonany. W zależności od Twoich potrzeb, istnieje możliwość zakupu śrubunku o parametrach, które w najwyższym stopniu ułatwią Ci pracę.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5907791618252