Zobacz więcej Startery i sterowniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Startery i sterowniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Starter Ledsystems S2 4 - 22 W
Strzałka w prawo

Starter Ledsystems S2 4 - 22 W

3,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Starter S2 pasuje do oprawek oświetleniowych, w których używasz świetlówek działających w przedziale mocy od 4 do 22 W. Staranne wykonanie zapewnia długotrwałe, bezusterkowe działanie elementu, a wykonana z poliwęglanu oprawka – dobrą izolację znajdujących się wewnątrz komponentów. Zapłonnik ma brązowy kolor, dzięki czemu zamontowany w ciemniejszych oprawkach nie rzuca się w oczy.

   Cechy i zalety

    Starter S2 nadaje się do instalacji we wszystkich oprawkach oświetleniowych, w których źródłem światła są świetlówki o mocy w zakresie od 4 do 22 W. Dzięki stosowaniu zapłonnika S2 zapalanie światła stanie się bardziej płynne. Założenie w Twojej lampie sprawdzonego startera pomoże zredukować migotanie świetlówek skutkujące często pojawieniem się bólu oczu, ich zmęczeniem oraz ogólnym rozdrażnieniem. Wprowadzenie większej stabilności oświetlenia ma szczególne znaczenie dla osób pracujących w pomieszczeniach wymagających ciągłego doświetlania. Solidna oprawa startera wykonana z poliwęglanu zapewnia odpowiednią izolację elementów znajdujących się wewnątrz produktu. Jest także odporna na uszkodzenia. Brązowy kolor zapłonnika sprawi, że łatwo ukryjesz go wśród ciemnych elementów oprawek oświetleniowych.

    • Zakres mocy 4 - 22 W

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu21mm
    Średnica produktu21mm
    Wysokość produktu37mm
    KolorBrązowy
    MateriałPoliwęglan (PC)
    Kod produktu5908311361061