icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pompy cyrkulacyjne i obiegowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Sterownik do pomp Termo-Tech ST-20

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sterownik do pomp Termo-Tech ST-20
178
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Sterownik do pomp umożliwia wygodne kontrolowanie pracy systemu grzewczego w budynkach mieszkalnych bądź o innym przeznaczeniu. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, wygodne przyciski potencjometru skracają czas pracy w trakcie ustawień pożądanej temperatury. System automatycznie włącza i wyłącza pompę CO, pozwalając na ograniczenie wydatków związanych z ogrzewaniem budynku.

  Cechy i zalety

  Sterownik do pomp jest urządzeniem przeznaczonym do wygodnego regulowania pompy będącej częścią układu grzewczego. Urządzenie odznacza się łatwością obsługi, potencjometr posiada wygodne przyciski, umożliwiające szybkie ustawienie pożądanej temperatury. Automatyzacja ustawień pozwala na sprawne zarządzanie pracą pompy, dzięki czemu możesz cieszyć się odpowiednią pracą urządzenia, które zapewni płynne funkcjonowanie bez konieczności ciągłego nadzoru. Sterowanie umożliwia również oszczędność wydatków przeznaczanych na zapewnienie odpowiedniego poziomu ciepła, gdyż ogranicza pracę urządzeń CO do niezbędnego minimum. Prosta instalacja nie zajmuje wiele czasu, możesz z powodzeniem wykonać ją całkowicie samodzielnie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5901445470012