Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do zlewozmywaków

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Zlewozmywaki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stojak na sztućce Cooke&Lewis satyna
Strzałka w prawo

Stojak na sztućce Cooke&Lewis satyna

19,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stojak na sztućce z możliwością zawieszenia go na relingu sprawdzi się w każdej kuchni, która potrzebuje dodatkowej przestrzeni. Jest pojemny zmieszczą się w nim zarówno podstawowe sztućce, jak i większe akcesoria do gotowania, np. chochle, szpatułki, tłuczki, łopatki. Stojak może służyć także jako ociekasz na mokre sztućce.

   Cechy i zalety

    Stojak na sztućce powinien być mocny, nie znaczy to jednak, że ma być ciężki i pozbawiony uroku. Ten stojak na sztućce jest zarówno bardzo funkcjonalny jak i estetyczny. Zrobiony został z solidnej stali nierdzewnej oraz zaprojektowany z dużą precyzją. Ma kratowane dno i duże przerwy między pręcikami, dzięki czemu prezentuje się bardzo nowocześnie Jest łatwy do utrzymania w czystości i odporny na wilgoć. Satynowy kolor to wnętrzarska klasyka, która sprawdza się w wielu stylach. Stojak na sztućce może spełniać dodatkowo funkcję ociekacza. Nie zbiera wilgoci, więc jeśli zawiesisz stojak nad zlewem, spokojnie wysuszysz w nim mokre sztućce. Wielofunkcyjność tego kuchennego akcesorium szczególnie sprawdzi się w małych kuchniach, gdzie każdy centymetr wolnego blatu roboczego ma znaczenie.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5908305611493