Produkty

Stojak pod wkłady kominkowe NORDflam

Kliknij aby powiększyć

Stojak pod wkłady kominkowe NORDflam

Marka: NORDflam

Marka: NORDflam

Kod: 911874

|
Stojak pod wkłady kominkowe został wykonany z wytrzymałej stali kutej. Na tym elemencie zainstalujesz elementy o wadze do 200 kilogramów. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji stojaka, wymiary możesz dostosować do swoich wymagań, jak również zapewnić odpowiednie wypoziomowanie na nierównych podłożach. Produkt jest dostępny w kolorze czarnym, co ułatwia jego dopasowanie do większości kominków i pomieszczeń.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

37 x 30 - 36 x 30 - 41 cm

Długość opakowania

10 cm

Wysokość opakowania

38 cm

Szerokość opakowania

63 cm

Waga brutto

12.7 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

pod wkłady kominkowe

Parametry indywidualne

Marka

NORDflam

Informacje dodatkowe

pasuje do wszystkich wkładów kominkowych firmy NORDflam z wyjątkiem wkładu kominkowego NORDflam Gravena

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal kuta malowana

Kształt

prostokątny

Kolor producenta

czarny
Stojak zdecydowanie usprawni montaż i korzystanie z wkładu kominowego. Przymocowanie produktu będzie dla Ciebie proste i intuicyjne, bowiem wymaga jedynie użycia podstawowych narzędzi. Stopki regulujące z nakrętkami kontrującymi, pozwalają na błyskawiczne ustawienie wysokości stojaka. Regulacja stojaka umożliwia również jego odpowiednie wypoziomowanie. Produkt wykonano ze stali kutej, która cechuje się zwiększoną odpornością na działanie wysokich temperatur – tym samym zapewniając trwałość stojaka. Dzięki dodatkowym belkom bocznym, zapewniona została pełna stabilność konstrukcji – co ułatwia zarówno montaż, jak i korzystanie z wkładu kominkowego. W ofercie znajdziesz również akcesoria kominkowe, takie jak żeliwne ruszty czy aparaty nawiewne.
Ocena
4 komentarze
01.11.2019
Stojak KATASTROFA przez duże K.otrzymałęm karton fabrycznie zamknięty w środku zardzewiały profil,otwory krzywo nawiercone ,stojak niestabilny,brakowało nakrętek,nie pasuje do nordflam trent
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za ten komentarz i przekazanie nam tych informacji. Bardzo nam przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Nie powinna ona mieć miejsca. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych lub niespełniających oczekiwań, każdemu z naszych Klientów przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama, niekoniecznie w tym, w którym miał miejsce zakup. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

26.03.2019
Te nóżki to tragedia, jak ktoś już napisał, wszystko jest do przeróbki, cięcia i wiercenia trochę było.Nie polecam, szybciej i taniej byłoby postawić kominek na bloczkach.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za Pana komentarz. Przykro nam, jeśli zakupiony produkt, nie spełnił Pana oczekiwań. Dobierając stojak pod kominek, zachęcamy do konsultacji z naszym specjalistą na dziale budowlanym, który pomoże wybrać najlepszy sposób montażu. 

09.02.2019
Nie polecam. kupiony do Nordflam Gravena. Do zestawu powinni dodać szlifierkę kątową, kątowniki do przeróbki. w oryginale nie pasują do w/w wkładu.
01.11.2018
Stojak jest beznadziejny. Kupiłem go do wkładu Gravena (ten sam producent) i nie pasował. Sposób montażu w instrukcji jest zły (np. za wąsko podcięty tylny kątownik koliduje z tylnymi nóżkami, wylotem powietrza, nie pozwala na podłączenie króćca do zew. powietrza) - zdjęcie na stronie Castoramy pokazuje "lepszy" sposób montażu (tylny kątownik skierownay do góry). Dźwignia regulacji powietrza musiała być usunięta, bo kolidowała z kątownikiem przednim. Śruby trzymające emblemat należy od razu skrócić do minimum.
Nie polecam, choć ze względu na nieregularne kształty spodu kominka Gravena, użycie stojaka wydawało się najsensowniejszą opcją montażu. Po doświadczach polecam kupić komien z regulowanymi nóżkami.
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Co warto wiedzieć o czyszczeniu i impregnacji kominków

 • Instalacja

  Ruszty do kominka – przegląd

 • Budowa

  Jak stworzyć palenisko w domku działkowym?

Ocena i komentarz dla:

Stojak pod wkłady kominkowe NORDflam