Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Stołek barowy Cooke&Lewis Shira szary

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

198
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Podczas urządzania kuchni lub jadalni zadbaj także o stylowe meble do siedzenia. Stołek barowy Cooke&Lewis Shira szary to propozycja dla osób, które lubią nowoczesny styl. Trwałe materiały sprawdzą się zarówno w domu, jak i w obiektach usługowych czy gastronomicznych. Prosta stylistyka wpasuje się w wiele typów aranżacji.

      Cechy i zalety

        Planujesz remont kuchni? Wymieniasz meble i blat kuchenny? Stołek barowy Cooke&Lewis Shira szary przyda Ci się w czasie wykańczania wnętrz. Nadaje się do nowoczesnej kuchni. Nadano mu bardzo modne naturalne kolory. Całość wykonana jest w prostej stylistyce. Mebel nie ma dodatkowych zdobień i ozdób co wpisuje się we współczesną filozofię dekoracji wnętrz. Stołek barowy Cooke&Lewis Shira szary ma nogi z drewna bukowego. Siedzisko i obręcz wokół nóg są stalowe. Wpływa to na sporą trwałość całej konstrukcji. Ułatwia też zachowanie jej w czystości. W Castoramie znajdziesz także stołek z serii Shira w kolorze czarnym, który ozdobi ciemne pomieszczenia. Możesz sięgnąć także po inne dekoracje do urządzania kuchni i przestrzeni barowych.

        • Łatwe czyszczenie
        • Solidne drewniane nogi
        • Nowoczesny design

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        Typ produktuStołek barowy
        Liczba sztuk w opakowaniu1
        Rodzaj opakowaniaSztuka
        Gwarancja producenta2 lata
        MarkaCooke & Lewis
        Głębokość produktu400mm
        Szerokość produktu390mm
        Wysokość produktu805mm
        Szczegóły gwarancjiManufacturing defects only
        Zastosowanie komercyjne/domoweZastosowanie domowe
        GatunekBuk
        Maksymalne obciążenie110kg
        Mocowania i łączenia w zestawieMocowania i łączenia w zestawie
        PodnóżekTak
        Produkt pakowany na płaskoProdukt pakowany na płasko
        Siedzisko obrotoweSiedzisko stałe
        W zestawieM7x 40mm screws & M5x 30mm screws
        WyściełanyNie
        KolorGrey & natural
        Kod EAN3663602497172