Zobacz więcej Podkładki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Podkładki meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stopka metalowa Form 5,3 x 5,3 cm

Stopka metalowa Form 5,3 x 5,3 cm

39,98
/ kpl.
10
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stopka metalowa Form to solidne wykończenie regału do przechowywania narzędzi, środków chemicznych i innych przedmiotów. Doskonale spełni swoją funkcję w garażu, komórce lokatorskiej, piwnicy czy altanie. Dzięki wykonaniu ze stali malowanej proszkowo stopka jest odporna na korozję i odkształcenia. Sprawdź także wsporniki i kątowniki z naszej oferty.

   Cechy i zalety

    Zbuduj solidną konstrukcję do przechowywania artykułów spożywczych, narzędzi i środków chemicznych! Stopka metalowa Form 5,3 x 5,3 cm pozwoli Ci skonstruować regał, dzięki któremu maksymalnie wykorzystasz przestrzeń w swojej piwnicy, komórce lokatorskiej czy altanie. Element doskonale sprawdzi się także w domu i pomieszczeniu gospodarczym, a także podczas podwieszania drzwi garażowych. Stopka metalowa Form została wykonana ze stali malowanej proszkowo odpornej na korozję. Na długo zachowuje swój kształt i zapewnia niezawodne funkcjonowanie konstrukcji. Produkt został objęty dwuletnią gwarancją. W naszej bogatej ofercie znajdziesz także kątowniki oraz wsporniki, dzięki którym optymalnie zagospodarujesz przestrzeń.

     Specyfikacja techniczna

     KolorSzary
     MateriałStal
     Kod produktu5907666208175