Z marką Blooma urządzisz swój ogród tak, aby był jednocześnie funkcjonalny i stylowy.

1
Taras
2
Meble ogrodowe
3
Parasole, pawilony i markizy
1
Taras
2
Meble ogrodowe
3
Parasole, pawilony i markizy
4
Dekoracja ogrodu
5
Oświetlenie ogrodu
1

Taras


taras

W ofercie marki Blooma dostępne są różnorodne elementy konstrukcyjne do tarasu. Dzięki deskom i listwom tarasowym, a także drewnianym legarom nadasz tarasowi eleganckiego wyglądu oraz sprawisz, że będzie solidny. Gotowy podest – sosnowy czy kompozytowy – skróci czas remontowania tarasu, ponieważ nie będziesz musiał tworzyć go od zera. Podczas pracy niezastąpiony będzie zestaw montażowy Blooma, którego elementy wykonano z trwałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali. Zastanów się, który teraz sprawdzi się w Twoim domu lepiej: drewniany czy kompozytowy, a następnie skompletuj części marki Blooma.


deski

W ofercie marki Blooma dostępne są elementy do budowy tarasu, które dopasujesz do swoich potrzeb pod względem kolorystyki, materiału wykonania i wyglądu. Deski tarasowe zostały wykonane z eleganckiego drewna bądź trwałego i odpornego na wilgoć kompozytu. Listwy tarasowe znajdziesz w odcieniach czerni, szarości, brązu czy zieleni. Ułożysz je na dobranych pod względem długości mocnych legarach z sosny bądź modrzewiu. Wybierając wszystkie elementy, sprawisz, że Twój taras będzie stabilny i efektowny. Posłuży Ci na długie lata.


2

Meble ogrodowe


meble ogrodowemeble ogrodowemeble ogrodowemeble ogrodowe

Meble ogrodowe marki Blooma to wygodne krzesła, dopasowane do Twoich potrzeb stoły oraz pomocne podczas przenoszenia posiłków wózki z tacą. Wykonane z różnorodnych materiałów sprawdzą się na ogrodzie, ale także tarasie i balkonie. Jeśli zależy Ci na większej wygodzie i relaksie, dobierz do nich leżanki bądź leżaki. Meblom ogrodowym nadasz miękkości poprzez założenie specjalnych poduszek wypełnionych poliestrem i wykończonych materiałem w ulubionym kolorze. W asortymencie marki Blooma znajdziesz też dziecięce krzesełka, ławki, sofy i pufy. To wszystko, czego Ci trzeba, abyś miło spędził czas na świeżym powietrzu.


akcesoria mebloweakcesoria mebloweakcesoria mebloweakcesoria meblowe

Dzięki akcesoriom meblowym marki Blooma sprawisz, że Twoje meble ogrodowe zakończą sezon w dokładnie takim stanie, w jakim go rozpoczęły. Szczelne pokrowce na poszczególne elementy zestawu: stół, krzesła czy leżak, zapobiegną wnikaniu wilgoci w meble, niszczeniu w wyniku kontaktu z promieniami UV, a także kurzeniu się. Dzięki nim będziesz mógł zostawiać meble na dworze na noc lub podczas deszczu. Powierzchnie nie stracą koloru, a materiał nie ulegnie zniszczeniu. Pokrowce dopasujesz do wielkości posiadanych stołów i leżaków. Po użyciu zapakujesz do dołączonej do zestawu torby.


3

Parasole, pawilony i markizy


parasole pawilony markizyparasole pawilony markizyparasole pawilony markizyparasole pawilony markizy

W asortyment marki Blooma znajdziesz parasole, pawilony i markizy, które rozstawisz w swoim ogrodzie, na działce lub innym terenie. Ochronią Cię przed deszczem, wiatrem oraz nadmiernym oświetleniem podczas przebywania na świeżym powietrzu. W ofercie marki znajdziesz gotowe produkty oraz części wymienne, np. żagle cieniujące, podstawki do parasola, światła LED do parasola czy ścianki do pawilonu. Z uwagi na bogatą kolorystykę, różnorodne kształty oraz materiały wykonania bez problemu dopasujesz przedmioty do aranżacji terenu zielonego. Upewnij się, że masz wszystkie elementy konstrukcji, a na pewno przyjemnie spędzisz czas poza domem i wypoczniesz.


4

Dekoracja ogrodu


dekoracja ogrodudekoracja ogrodudekoracja ogrodudekoracja ogrodu

W ofercie marki Blooma dostępne są różnorodne akcesoria ogrodowe, dzięki którym Twój wypoczynek na świeżym powietrzu będzie niezapomniany. Przedmioty takie jak stalowy koszyk ułatwią Ci przechowywanie różnych rzeczy – możesz w nim trzymać np. owoce. Modne lampiony sprawdzą się nie tylko na ogrodzie podczas grillowania, ale również na tarasie i balkonie. Zapobiegną wygaszeniu płomienia zapachowej świeczki. W asortymencie marki Blooma odnajdziesz także różnorodne lampki, łańcuchy świetlne i girlandy, które rozświetlą trawnik, drzewa bądź podjazd.


obrzeża-i-palisadyobrzeża-i-palisadyobrzeża-i-palisadyobrzeża-i-palisady

Obrzeża i palisady marki Blooma to elementy, którymi wydzielisz przestrzeń w ogródku lub na działce. Przydadzą Ci się np. podczas tworzenia kącika dla ziół. Do wyboru masz tradycyjne płotki z drewna, ale również odporne na promienie UV oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne obrzeża plastikowe. Dzięki nieznacznej wysokości nie przesłonią niskich roślin i nie rzucą na nie cienia. Dodatkowo płotki z drewna możesz pomalować na wybrane kolory i sprawić, że Twój ogród będzie oryginalny.


kamienie i obrzeżakamienie i obrzeżakamienie i obrzeżakamienie i obrzeża

Drobne kamienie i galanteria betonowa to elementy, które podniosą walory estetyczne Twojego ogrodu, działki czy podjazdu. W ofercie marki Blooma znajdziesz otoczaki białe i rzeczne, grys, kamień ozdobny i żwir. Każdy z produktów wykorzystasz do czego innego. Z jednych uformujesz ścieżkę prowadzącą poprzez trawnik, inne przydadzą Ci się podczas tworzenia skalnika i ozdabiania oczka wodnego. Wybierz te, które najlepiej odpowiadają charakterowi Twojego ogrodu i pasują do jego stylu. Zestaw je z innymi akcesoriami ogrodowymi marki Blooma, np. modnymi lampami.


doniczki i osłonkidoniczki i osłonkidoniczki i osłonkidoniczki i osłonki

W skład asortymentu marki Blooma wchodzą produkty przydatne do uprawy i ochrony roślin. Wielobarwne doniczki i osłonki pozwolą Ci trzymać rośliny w domu, na balkonie, tarasie czy ganku. Eleganckie kwietniki stojące i wiszące typu makrama nadadzą roślinnej aranżacji romantyczny charakter. Z kolei stojak na kwiaty Blooma pozwoli Ci stworzyć niepowtarzalną wystawkę ulubionych roślin zielonych i kwiatów. Sprawdź też dostępną w asortymencie marki szklarnię, w której będziesz mógł uprawiać ulubione owoce i warzywa oraz hodować bardziej wymagające rośliny.


5

Oświetlenie ogrodu


oświetlenie zewnętrzneoświetlenie zewnętrzneoświetlenie zewnętrzneoświetlenie zewnętrzne

Na oświetlenie zewnętrzne marki Blooma składa się szereg różnorodnych lamp, dzięki którym uzyskasz niesamowity efekt wizualny, rozjaśnisz ciemną przestrzeń oraz sprawisz, że osobom przebywającym na zewnątrz wzrośnie poczucie bezpieczeństwa – będą lepiej widzieć teren. Wśród lamp znajdziesz modele montowane na ścianie lub suficie, stawiane na podjeździe, wieszane na drzewach czy słupkach, a nawet wkopywane w miękką ziemię. Różnorodne modele pozwolą Ci dobrać lampę do stylu aranżacji ogrodu bądź wyglądu fasady. Nie mniej ważne jest natężenie światła – inne dla każdego źródła oświetlenia. Obejrzyj kolekcję lamp marki Blooma i wytypuj swoich ulubieńców.


oświetlenie techniczneoświetlenie techniczneoświetlenie techniczneoświetlenie techniczne

Marka Blooma ma w ofercie źródła światła, które wykorzystasz do zróżnicowanych celów. Oświetlenie techniczne przyda Ci się podczas wykonywania różnorodnych prac w warsztacie, garażu czy na hali, ale także spędzania czasu w ogrodzie i dookoła domu. Naświetlacze i halopaki dobierzesz pod względem intensywności światła, sposobu montażu oraz estetyki wykonania. Pozostałe lampy – np. ewakuacyjne i czujniki ruchu – sprawią, że będziesz miał większe poczucie bezpieczeństwa, gdy na zewnątrz się ściemni. Asortyment marki Blooma zawiera szeroki przekrój produktów o podstawowych kolorach i eleganckich kształtach. Przejrzyj go i wybierz takie źródła światła, które odpowiadają Twoim potrzebom.


1
Taras

Polecane produkty


blooma logo

Liczne akcesoria, meble i dekoracje, które możesz znaleźć w ofercie marki Blooma zostały stworzone przy użyciu materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne, dlatego posłużą przez wiele lat. Jednocześnie są zaprojektowane w taki sposób, aby nie tylko trwale spełniały swoje funkcje – marka Blooma dba o to, żeby były łatwe i wygodne w użyciu, przechowywaniu oraz utrzymaniu, a także cechowały się atrakcyjnym wyglądem. Za pomocą wyposażenia ogrodu marki Blooma stworzysz spójne otoczenie, korespondujące z aranżacją domu i pozwalające Ci na przyjemny odpoczynek na świeżym powietrzu. Wyposażenie ogrodu za pomocą mebli i akcesoriów marki Blooma sprawia, że staje się on miejscem, w którym chętniej spędza się czas – odpoczywa, bawi z dziećmi, urządza imprezy, spożywa rodzinne posiłki, pielęgnuje kwiaty czy uprawia sporty.

Dzięki bogatej ofercie możesz wybrać meble, które najlepiej dopasują się do Twojej wizji i zajmą dokładnie tyle miejsca, ile powinny. Dzięki marce Blooma umieścisz też w ogrodzie grilla – niezbędny element każdego letniego spotkania towarzyskiego, które organizujesz. Wykorzystasz też lampy zewnętrzne do dekoracyjnego i funkcjonalnego oświetlenia stołu i otoczenia.

Marka Blooma dostarczy Ci również wszystko co niezbędne, aby stworzyć miejsce do zabawy dla dzieci – gotowe place oraz pojedyncze elementy sprawią, że prywatny ogród przemieni się w miejsce pełne uciech dla najmłodszych. Przed upałami możesz skryć się pod parasolem lub w pawilonie, a okwiecona pergola stworzy miłą dla oka dekorację. A jeśli skwar leje się z nieba, orzeźwienie zapewni Ci basen, który również znajdziesz w ofercie marki Blooma.