atrium baneratrium baneratrium baneratrium baner

ATRIUM oferuje swoim klientom szeroki wybór schodów i balustrad.

Wyjątkowe i oryginalne projekty pomagają stworzyć niepowtarzalny charakter zarówno we wnętrzu domów, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej..


Schody modułoweSchody modułoweSchody modułoweSchody modułowe

Schody modułowe to grupa produktów zaprojektowanych przez architektów ATRIUM z myślą o pełnej funkcjonalności i subtelnym wyglądzie. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni, gdzie tradycyjne schody mogą zajmować zbyt wiele przestrzeni użytkowej. Składają się one z kilku powtarzalnych elementów, które można zamontować zarówno w układzie skręcającym, jak i prostym lub z zabiegami. Konstrukcje schodów modułowych ATRIUM to połączenie elementów drewnianych z metalowymi, co sprawia, że jest to wykończenie pasujące tak samo do nowoczesnych pomieszczeń, jak i tych bardziej eleganckich i klasycznych.Stopnie i podstopnie

Stopnie i podstopnie ATRIUM wykorzystasz do stworzenia dopasowanej do swoich potrzeb konstrukcji schodów. Zastosowanie dla tych elementów znajdziesz w pomieszczeniach, do których wejście znajduje się powyżej linii podłoża, lecz niewystarczająco wysoko, by prowadziły do niego kompletne schody. Produkty ATRIUM cechują się wysoką estetyką wykonania, a materiał, z jakiego zostały wyprodukowane, charakteryzuje duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. W ofercie marki znajdują się również pojedyncze elementy mocujące.Atrium logoAtrium logoAtrium logoAtrium logo

ATRIUM to firma posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji schodów, balustrad oraz akcesoriów wykorzystywanych do dekoracji tych konstrukcji. Zespół ambitnych oraz pełnych pasji osób tworzy nowoczesne i wysoce atrakcyjne projekty, stające się znakiem rozpoznawczym budynków na całym świecie. Produkty ATRIUM cechuje unikatowość, która nadaje zarówno całym obiektom budowlanym, jak i poszczególnym pomieszczeniom niepowtarzalny charakter i atrakcyjny wygląd. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom architektonicznym i gustom klientów, marka regularnie wprowadza na rynek nowe kolekcje, które w szybkim tempie zyskują uznanie zarówno w oczach konsumentów, jak i na międzynarodowych targach designu, gdzie zostają wielokrotnie nagradzane.

Schody i balustrady ATRIUM wytwarzane są z zastosowaniem nowoczesnych, lecz przede wszystkim sprawdzonych technologii. Dzięki temu marka oferuje swoim klientom produkty o starannym i niezwykle estetycznym wykończeniu w każdym szczególe. Są to elementy wyjątkowo stabilne, których użytkowanie jest w pełni bezpieczne. W trakcie produkcji, kryterium jakości stawia się na pierwszym miejscu, dlatego na jej etapie wykorzystywane są jedynie półprodukty najlepszego gatunku. W ten sposób firma przyczynia się również do dbania o środowisko. Od początku swojego istnienia dąży do wypracowania jak najbardziej ekologicznego procesu, wytwarzającego minimalne ilości szkodliwych dla ekosystemu odpadów. Dokładając wszelkich starań do jakości produktów, ATRIUM, jako jeden z pierwszych producentów w Unii Europejskiej, posiada prawo do znakowania swoich wyrobów znakiem CE.