Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

Classen bannerClassen bannerClassen bannerClassen banner

Classen to europejski producent wyrobów drewnianych i drewnopochodnych, takich jak panele podłogowe, drzwi wewnętrzne, ościeżnice i fronty meblowe.

Marka łączy w swoich działaniach cele ekonomiczne z proekologicznymi, stawiając na innowacyjną produkcję, która nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne.


panele laminowanepanele laminowanepanele laminowanepanele laminowane

Szukasz ciekawego i trwałego materiału posadzkowego? Z pewnością zainteresują Cię laminowane panele oferowane przez markę Classen. W jej asortymencie znajdziesz elementy imitujące najróżniejsze materiały – od krajowego drewna w jaśniejszych i ciemniejszych wariantach do egzotycznych odmian, utrzymanych w nietuzinkowej kolorystyce. Producent posiada również panele laminowane, które do złudzenia przypominają naturalny kamień, lecz są łatwiejsze w pielęgnacji. Sprawdź to i wybierz pokrycie, które najlepiej pasuje do charakteru pomieszczenia!


Panele winylowePanele winylowePanele winylowePanele winylowe

Panele podłogowe winylowe Classen mogą okazać się potrzebne w czasie prac wykończeniowych po remoncie. Są bardzo trwałe i odporne na ścieranie, dlatego będą służyły Ci długo. Możesz udekorować nimi pomieszczenia w mieszkaniu i w przestrzeni biurowej. Zostały wykonane z nowoczesnego materiału, który po zużyciu podlega recyklingowi.


drzwi ażurowedrzwi ażurowedrzwi ażurowedrzwi ażurowe

Zastosowanie drzwi ażurowych umożliwi Ci estetyczne zabudowanie wnęki. W ten sposób przekształcisz ją w przestronną garderobę lub funkcjonalny schowek na drobiazgi. Możesz je też zastosować w roli frontów do mebli – lamele zapewnią lepszą cyrkulację powietrza, zapobiegając tym samym zawilgoceniu wnętrza szafek. Oferowane przez markę Classen drzwi ażurowe to produkt surowy. Dzięki temu możesz go pomalować i polakierować zgodnie ze swoim pomysłem, zyskując efekt idealnie pasujący do aranżacji wnętrza.Classen logoClassen logoClassen logoClassen logo

Remontujesz swój dom? Szukasz elementów, które najlepiej sprawdzą się w tej roli? Sprawdź ofertę marki Classen – europejskiego lidera produkcji w dziedzinie akcesoriów drewnianych i drewnopochodnych. Co możesz w niej znaleźć? Asortyment obejmuje drzwi wewnętrzne, ościeżnice, panele laminowane, blaty i fronty meblowe a także inne akcesoria, które posłużą Ci podczas wykańczania pomieszczeń.

Marka powstała w 1963 roku w Keisersesch, w Niemczech – to właśnie tam znajduje się dziś centrala firmy oraz jeden z jej zakładów produkcyjnych. Polski oddział działa od 1990 roku, a siedziba znajduje się w Zwonowicach koło Rybnika. Producent stawia na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i na ciągłe doskonalenie wydajności technologii produkcyjnej. Efekt? Co minutę z taśmy produkcyjnej schodzą 3 pary drzwi, które spełniają najwyższe standardy zarówno pod względem jakości, jak i estetyki.

Marka Classen przykłada wagę do działań na rzecz środowiska – stąd wdrożenie Systemu Zarządzania Środowiskowego. Wykorzystywane w procesach produkcyjnych drewno posiada certyfikat FSC, co oznacza, że pochodzi z rozsądnej gospodarki leśnej, z miejsc utrzymywanych w stanie bliskim naturalnemu. Proces tworzenia elementów laminowanych także nie zagraża środowisku – są one nietoksyczne, spełniają wymagane atesty jakościowe i nie zagrażają zdrowiu użytkownika. Classen dba również o rozsądną gospodarkę odpadami poprodukcyjnymi.

Classen to zdobywca wielu prestiżowych nagród branżowych, potwierdzających zaufanie, którym darzą go klienci. Wśród nich warto wymienić wyróżnienia: certyfikat Dobra Marka 2012 dla stolarki drzwiowej i paneli podłogowych, Jakość Roku Diament 2016 i Super Marka 2016. Zajrzyj do oferty Classen i przekonaj się, jak trwałe produkty oferuje marka!