joniec banerjoniec banerjoniec banerjoniec baner

JONIEC to wiodący polski producent ogrodzeń betonowych oraz elementów małej architektury ogrodowej, który nieprzerwanie od 30 lat dostarcza produkty najwyższej jakości do posesji i ogrodów.

Innowacyjna technologia, dokładność wykonania oraz dbałość o detale to najważniejsze cechy tej marki.

 


ogrodzenia betonoweogrodzenia betonoweogrodzenia betonoweogrodzenia betonowe

Ogrodzenie jest jedną z pierwszych rzeczy, na które decydują się świeżo upieczeni właściciele domów jednorodzinnych już po zamieszkaniu w nich, a najczęściej bezpośrednio po ich zbudowaniu. Jest ono czymś, co odgradza ich własną działkę od świata zewnętrznego, co sugeruje ich własność i z czym wiąże się całe mnóstwo zalet. Szeroka oferta ogrodzeń JONIEC® pozwoli wybrać wymarzoną kompozycję, która harmonijnie będzie współgrać z kolorem elewacji lub elementów ogrodu.

Ogrodzenia betonowe JONIEC® łączą w sobie wytrzymałość oraz ponadczasowy i estetyczny wygląd. W ofercie firmy znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do stworzenia funkcjonalnego ogrodzenia. Dostępne są bloczki, daszki, łączniki oraz płytki na murek. Każdy element występuje w różnorodnej gamie kolorystycznej. Możesz wybrać elementy o różnym kształcie, dzięki czemu stworzysz system ogrodzeniowy zgodny z Twoją wymarzoną aranżacją posesji.

Za pomocą tych elementów wykonasz ogrodzenia betonowe zarówno na mniejszym, jak i większym terenie. Bez problemu zbudujesz z nich wyższy mur, który zapewni Ci prywatność. Możesz też postawić niewielkie ogrodzenie betonowe, które będzie wyraźną granicą między domem a osiedlem. Ogrodzenia betonowe marki JONIEC® są niezwykle praktyczne i sprawdzą się w wielu miejscach.


architektura ogrodowaarchitektura ogrodowaarchitektura ogrodowaarchitektura ogrodowa

Zarówno przy obiektach usługowo-handlowych, jak i przy budynkach prywatnych warto zadbać o odpowiednie ozdobienie terenów zielonych. Pomaga w tym firma JONIEC®, której specjalnością jest mała architektura ogrodowa. W naszej ofercie znajdują się między innymi betonowe gazony ogrodowe, które pozwalają na uprawę ziół, roślin zielonych, kwiatów kwitnących oraz byliny. Zapewniają stabilne podłoże oraz wyjątkowe walory wizualne. Znakomicie spełniają swoją dekoracyjną funkcję. Doskonale sprawdzą się jako element wyposażenia przydomowego tarasu lub werandy.

Architektura ogrodowa marki JONIEC® sprawdzi się w wielu aranżacjach. Niezależnie od tego, czy stawiasz na drewno, dekoracyjny kamień, czy beton, dopasujesz do nich odpowiednie elementy. Wyznaczysz miejsce, w którym swobodnie mogą rosnąć rośliny zielone, kwiaty oraz zioła. Architektura ogrodowa świetnie komponuje się także z kostką brukową. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią kolorystykę oraz kształty jej elementów.

Mała architektura ogrodowa JONIEC® jest odpowiedzią na oczekiwania domowników, którzy chcą stworzyć idealną, estetyczną przestrzeń do relaksu i jednocześnie wykorzystać potencjał wytrzymałego materiału wykończeniowego, jakim jest beton.


Podmurówka betonowaPodmurówka betonowaPodmurówka betonowaPodmurówka betonowa

Podmurówka ogrodzeniowa to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na tanią, szybką i trwałą budowę podstawy ogrodzenia. Czasochłonne szalowanie, zbrojenie i betonowanie zostaje wyeliminowane, dzięki stosowanym prefabrykowanym łącznikom i deskom betonowym. Pasują do wszystkich dostępnych na rynku ogrodzeń panelowych i siatkowych, a także ogrodzeń metalowych, murowanych i drewnianych. Koszt wykonania takiego ogrodzenia staje się mniejszy, dzięki gotowym podmurówkom i łącznikom betonowym.

Materiał, z jakiego są wykonane podmurówki betonowe, idealnie dopasujesz także do innych elementów na terenie swojej posesji. Świetnie prezentuje się wraz z metalem, drewnem, a także kostką brukową.

Podmurówka betonowa to dobry wybór, jeśli zależy Ci na wytrzymałości i odporności na różnorodne warunki pogodowe. Nie musisz więc martwić się, że deszcz, mróz czy nadmierne promieniowanie słoneczne wpłynie na jej stan. Podmurówka pod ogrodzenie jest elementem gotowym do montażu, dlatego stanowi świetną alternatywę dla samodzielnie budowanych konstrukcji i systemu ogrodzeniowego.Joniec logoJoniec logoJoniec logoJoniec logo

Firma JONIEC® jest czołowym polskim producentem betonowych ogrodzeń łupanych oraz elementów małej architektury ogrodowej. W branży ogrodzeń i elewacji działa nieprzerwanie od roku 1991 systematycznie poszerzając asortyment wyrobów oraz wprowadzając do produkcji i sprzedaży autorskie pomysły i rozwiązania.

Strategia firmy to: "wyznaczamy nowe granice". Zgodnie z tym hasłem każdego roku wprowadzane są na rynek nowe wyroby w całości opracowane i wdrożone przez własny sztab fachowców. W tym celu wykorzystywane są następujące technologie:

Vibro Technology – technologia zagęszczania betonu zapewniająca wysoką jakość produkowanych wyrobów,
Splitting technology - technologia łupania betonu, dzięki czemu uzyskujemy wierną imitację kamienia,
MULTI-COLOR – technologia pozwalająca wiernie imitować wygląd naturalnego kamienia, który cechuje się zmiennością odcieni i wzajemnym przenikaniem się barw.
Barwiony w masie - Technologia polegająca na barwieniu całego betonu, a nie jak w przypadku barwienia powierzchniowego, wyłącznie jego zewnętrznej warstwy.

Wciąż poszukujemy nowych, efektywnych i innowacyjnych rozwiązań. Dzięki optymalizacji produkcji otrzymujemy wyroby o niezmiennie wysokiej jakości. Dbamy o zachowanie jak najwyższych standardów zarówno w produkcji, jak i obsłudze klienta.