polbruk banerpolbruk banerpolbruk banerpolbruk baner

Polbruk już od 25 lat dostarcza kostkę brukową i wyroby drogowe przeznaczone do wykańczania różnych powierzchni.

Misją marki jest tworzenie bezpiecznych produktów, które będą jednocześnie atrakcyjne wizualnie – dzięki temu bez trudu wpasujesz je w aranżację ogrodu czy tarasu.


płyty chodnikowepłyty chodnikowepłyty chodnikowepłyty chodnikowe

Płyty chodnikowe Polbruk możesz wykorzystać do zbudowania tarasu na gruncie lub wytyczenia ścieżek w ogrodzie. Mnogość dostępnych kształtów i kolorów pozwala na przeobrażenie wybranego otoczenia w komfortowe, estetyczne i bezpieczne – szczególnie, jeśli zastosujesz płyty chodnikowe o antypoślizgowej powierzchni. Możesz także wybrać płyty ażurowe, które przez to, że posiadają otwory odprowadzające wodę deszczową do ziemi, świetnie sprawdzą się np. na podjeździe.


Kostka brukowaKostka brukowaKostka brukowaKostka brukowa

Jak uzyskać trwałą i estetyczną nawierzchnię wokół domu? Najlepiej zastosować kostkę brukową Polbruk! W ofercie marki znajdziesz produkty, które świetnie sprawdzą się zarówno w przestrzeni prywatnej, na podjazdach czy tarasach, jak i publicznej – np. jako nawierzchnia deptaków lub placów. Bogata paleta kolorów obejmuje odcienie klasyczne, jak również bardziej wyszukane, np. przywodzące na myśl naturalny kamień czy postarzaną cegłę. Wybierz kostkę brukową z asortymentu Polbruk i ciesz się jej trwałością przez lata!


obrzeża chodnikoweobrzeża chodnikoweobrzeża chodnikoweobrzeża chodnikowe

Do czego wykorzystasz obrzeża chodnikowe marki Polbruk? Jednym z zastosowań będzie wykończenie krawędzi powierzchni wykonanej z płyty chodnikowej lub kostki brukowej. Obrzeża wyraźnie zaakcentują poszczególne strefy. Asortyment Polbruk obejmuje obrzeża chodnikowe utrzymane w zróżnicowanej kolorystyce. Znajdziesz w nim także specjalne produkty o łagodnym profilu, które sprawdzą się jako najazdy dla samochodu przy wjeździe na posesję. Sprawdź ofertę marki i wybierz obrzeże, które najlepiej pasuje do chodnika!Polbruk logoPolbruk logoPolbruk logoPolbruk logo

Polbruk to polski lider na rynku kostki brukowej i wyrobów drogowych. Marka działa prężnie już od 25 lat, stale powiększając ofertę o nowe produkty. Na podstawowy asortyment marki składa się 5 kolekcji: TOP (Taras, Ogród, Patio), Styl, Klasyka, Technika i Architektura. Zgromadzone w nich produkty wykorzystasz do stworzenia różnego rodzaju nawierzchni – od ścieżek ogrodowych po wykończenie deptaków miejskich czy placów przemysłowych. Ze wszystkich kolekcji marki, to serie TOP i Styl można uznać za najbardziej reprezentatywne. Zachęcamy zatem, żebyś zapoznał się z nimi, szukając materiału do zbudowania tarasu na gruncie. Serie Technika i Architektura to z kolei produkty o podwyższonej trwałości, które świetnie sprawdzą się w przestrzeni miejskiej i bardziej wymagającym otoczeniu.

Swoją popularność marka zawdzięcza przede wszystkim trwałości oferowanych produktów, a także urozmaiconej palecie kolorów i wzorów. Płyty chodnikowe schodzące z taśm produkcyjnych Polbruk przechodzą szereg badań i testów, które mają na celu potwierdzenie ich wytrzymałości.

Dział techniczny Polbruk dużą wagę przywiązuje do poprawy miejskiego bezpieczeństwa – przede wszystkim na ścieżkach pieszych i rowerowych. W asortymencie marki znajdziesz bogatą ofertę produktów, które można w tym celu zastosować, m.in. obrzeża do rozdzielania chodników dla pieszych oraz ścieżek rowerowych, łagodne najazdy przy przejściach dla pieszych czy też płyty chodnikowe ze specjalną nawierzchnią dla niewidomych. Łagodnie wyprofilowane obrzeża chodnikowe przydadzą się także podczas montażu bramy na posesji – dzięki nim łatwiej na nią wjedziesz i nie uszkodzisz samochodu, zahaczając o wysoki próg. Zobacz też inne produkty, które oferuje marka Polbruk, i zachwyć się korelacją funkcjonalności oraz estetyki!