vileda banervileda banervileda banervileda baner

Vileda to marka należąca do koncernu Freudenberg.

Jej misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie produktów czyszczących.


MopyMopyMopyMopy

W ofercie marki Vileda znajdują się profesjonalne akcesoria do sprzątania, które sprawdzą się podczas pielęgnacji powierzchni każdego rodzaju. Mopy obrotowe to produkty innowacyjne. Ich działanie opiera się na specjalnym mechanizmie wyciskania osadzonym w wiadrze. Dzięki niemu skutecznie wyczyścisz podłogi, i to bez konieczności moczenia rąk lub dokonywania poprawek na kolanach. Z kolei mopy parowe to rozwiązanie dla wymagających. Nie tylko dokładnie czyszczą powierzchnię, ale też dezynfekują ją: zabijają 99,9% bakterii bez użycia detergentów. Mopy doskonale rozprowadzają wodę. Nie pozostawiają smug ani nie rysują delikatnej powierzchni. Pozwalają na szybkie i wygodne sprzątanie bez konieczności schylania się, co zaoszczędza czas i ułatwia pracę zwłaszcza osobom cierpiącym na ból kręgosłupa.Szczotki, miotły i szufelkiSzczotki, miotły i szufelkiSzczotki, miotły i szufelkiSzczotki, miotły i szufelki

W asortymencie profesjonalnych akcesoriów do sprzątania marka Vileda posiada m.in. szczotki, miotły i szufelki. Są to produkty przeznaczone do czyszczenia każdego rodzaju powierzchni – nie uszkodzą jej, ponieważ składają się z delikatnych materiałów. Przybierają kształty dopasowujące się nawet do trudno dostępnych miejsc. Szczotki i miotły marki Vileda dokładnie zbierają sierść, włosy i brud. Są przyjazne dla alergików, ponieważ nie wzbijają w powietrze kurzu, tradycyjne włosie uzupełnia elektrostatyczna gąbka. Do szczotek i mioteł dobrać można szufelkę. Wykończona gumką, pozwala na dokładniejsze zebranie zanieczyszczeń, nawet tak drobnych jak piasek czy kurz.Vileda logo

Marka Vileda jest obecna na polskim rynku od 1994 roku. Jej produkty znajdziesz zarówno w marketach należących do sieci międzynarodowych, jak i mniejszych sklepach lokalnych. Jej misja opiera się na dostarczeniu użytkownikom artykułów gospodarstwa domowego najwyższej jakości, by wykonywanie codziennych czynności – sprzątanie, prasowanie, suszenie itp. – było szybsze i przyjemniejsze.

Vileda wchodzi w skład koncernu Freudenberg, który jako firma rodzinna powstał już w 1849 roku w niemieckim mieście Weinheim. Ojcem założycielem jest Carl-Johann Freudenberg. Współcześnie na koncern składa się 280 oddziałów rozlokowanych w 42 krajach. W każdym z nich trwają prace nad ulepszaniem produktów przeznaczonych do sprzątania: ściereczek, zmywaków, rękawiczek, mopów i systemów czyszczących. Rozwijane są także linie produktów do prasowania i suszenia. To dzięki nieustannej koncentracji na poprawie jakości Vileda jest światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości.

Niemiecka marka proponuje inteligentne rozwiązania, które sprawiają, że codzienne czynności stają się przyjemnością. Jej wyroby są profesjonalne i nowoczesne, dopasowane do potrzeb odbiorców i ulepszane z myślą o nich. Pozwalają sprzątać jednocześnie szybko i skutecznie. Sprawdzą się w dużych domach oraz niewielkich mieszkaniach.

Na komfort pracy wpływają nie tylko odpowiednio dobrane materiały – ich jakość oraz trwałość – ale również kształty akcesoriów gospodarstwa domowego. Wśród produktów pojawiają się nowinki technologiczne dla wymagających, takie jak mop parowy Vileda Steam.