LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Strzykawka do oleju Vorel 500 cm3

Strzykawka do oleju Vorel 500 cm3

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak prawidłowo wtłoczyć olej do niewielkiego zbiornika? Zadanie to ułatwi Ci proponowana strzykawka – przydaje się podczas wykonywania drobnych prac serwisowych przy samochodach. Przedmiot stworzony z metalu przez długi czas zachowa odporność na zniekształcenia. W proponowanej ofercie znajdziesz różne akcesoria stosowane w garażach.

   Cechy i zalety

    Brak odpowiednich narzędzi uniemożliwia Ci przeprowadzenie prac serwisowych przy pojeździe? Za pomocą proponowanej strzykawki z łatwością wprowadzisz olej do niewielkiego zbiornika – część znajdzie zastosowanie w większości warsztatów. Korzystając z miarki, bezproblemowo odmierzysz ilość cieczy. Element wyprodukowany z metalu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, co jest ważne w przypadku akcesoriów użytkowanych w warsztatach. Praktyczna strzykawka znajdzie zastosowanie zarówno w profesjonalnym serwisie naprawczym, jak też w przydomowym garażu. Jeśli lubisz majsterkowanie i chcesz samodzielnie wykonywać drobne prace naprawczy przy swoim pojeździe, w Twoim warsztacie nie może zabraknąć proponowanej strzykawki do oleju. Sprawdź przygotowany przez nas asortyment już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     MarkaVorel
     KolorMix
     MateriałMetal
     Kod produktu5906083780448