Produkty

Super odwapniacz Starwax 500 ml

Kliknij aby powiększyć

Super odwapniacz Starwax 500 ml

Marka: Starwax

Marka: Starwax

Kod: 779068

|
 • super mocny
 • super skuteczny
 • gruntownie usuwa złogi kamienia z wody
Super odwapniacz z powodzeniem sprawdzi się podczas czyszczenia kafelkowej powierzchni, a także wanien, jak i kabin prysznicowych. Produkt będzie doskonałym dodatkiem do podstawowych produktów czyszczących w Twoim domu. Preparat posiada specjalną pompkę, która podczas nacisku rozpyla strumień czyszczący, bezpośrednio na zanieczyszczone miejsce.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

4.5 cm

Wysokość opakowania

27.7 cm

Szerokość opakowania

11 cm

Waga brutto

0.592 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

kuchnia, grill

Właściwości

rozpuszcza nawarstwiony i stary osad

Parametry indywidualne

Marka

Starwax

Nr referencyjny

43187

Parametry fizyczne i wizualne

Postać

płyn
Odwapniacz jest produktem, który znajdzie swoje praktyczne zastosowanie podczas czyszczenia łazienki, miejsca na grill oraz kuchni czyli wielu pomieszczeń w Twoim domu. Produkt przede wszystkim precyzyjnie wyczyści zabrudzoną powierzchnię z nagromadzonej warstwy osadu. Dlatego też sprawi, że zarówno wanna jak i kabina prysznicowa odzyskają estetyczny i ładny wygląd. Produkt posiada specjalną blokadę bezpieczeństwa, która doskonale chroni użytkownika przed przypadkowym użyciem preparatu, zatem skutecznie zabezpieczysz inne powierzchnie lub przedmioty przed poplamieniem. Zanim użyjesz produkt, zaleca się najpierw jego rozpylenie w małym i niewidocznym miejscu - unikniesz wówczas niechcianych odbarwień. Następnie po kilku sekundach, usuń osad przy pomocy wilgotnej gąbki lub ściereczki.
Ocena
1 komentarz
28.11.2018
Bardzo dobry produkt. Korzystałam z wielu środków, lepszych, gorszych, znanych, nieznanych. O tym powiedziała mi znajoma, która sprząta na zlecenia domy i muszę przyznać, że warto kupić. Czyściłam kabinę prysznicową. Może nie jest jak w reklamach różnych środków w TV, że się psika, raz macha ręką i nowa łazienka, ale wystarczy troszkę poszorować i jest czyściutko.Gdybyście tylko te Castoramy mieli na każdym kroku, żeby było bliżej, to byłoby idealnie :)
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Środki pleśniobójcze do łazienki – jak je stosować bezpiecznie?

 • Narzędzia i artykuły

  Balkon po zimie – wiosenne porządki

 • Narzędzia i artykuły

  Do czyszczenia jakich powierzchni i plam można użyć cytrynę?

Ocena i komentarz dla:

Super odwapniacz Starwax 500 ml