Produkty

Suwmiarka

Kliknij aby powiększyć

Suwmiarka

Kod: 214080

|
Suwmiarka to proste urządzenie, które ma duże znaczenie podczas tworzenia wielu takich samych elementów, a także przy dopasowywania do siebie różnych części. Przykładowo możesz sprawdzić za jej pomocą, jakie wymiary ma drobna część, by dowiedzieć się, czy będzie pasowała od innego elementu. Możesz też ustawić określony rozstaw i traktować go jako wzór do kontrolowania wielkości wybranych przedmiotów.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

1 cm

Wysokość opakowania

32 cm

Szerokość opakowania

11 cm

Waga brutto

0.2 kg

Wymiary produktu

dł. 235 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

do wszelkich zastosowań profesjonalnych i amatorskich

Dokładność pomiaru

0,02 mm do 100 mm; 0,03 mm powyżej 100 mm

Zakres pomiaru

0 - 100 mm; 100 - 150 mm

Parametry indywidualne

Gwarancja

12 miesięcy

Nr referencyjny

MS33

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal węglowa
Trudno zmierzyć drobne elementy, których wielkość liczona jest w milimetrach. Aby to ułatwić, powstały suwmiarki, czyli urządzenia pozwalające precyzyjnie schwycić i zmierzyć przedmiot za pomocą dokładnej miarki. Możesz mierzyć nimi krawędzie wewnętrzne, zewnętrzne czy głębokość, co ułatwia planowanie i łączenie drobnych elementów metalowych czy drewnianych. Suwmiarka jest też przydatna do przeprowadzania kontroli wielkości poszczególnych elementów z danej partii. Możesz ustawić idealny rozstaw i sprawdzić, czy kolejne elementy z serii zmieszczą się w nim, czy nie. Jeśli szukasz też innych urządzeń, które mogłyby się przydać podczas prac pomiarowych, sprawdź na stronie sklepu budowlanego Castorama ich pełną ofertę, a następnie wybierz interesujący Cię model.
Ocena
1 komentarz
15.06.2019
Suwmiarka tragicznej jakości. Pokrętło służące do regulacji pomiarów jest jedynie atrapą, przyznawaną do korpusu urządzenia. Cały przyrząd porysowany, wygląda jakby ktoś nim rzucał. Elementy nie są dobrze skasowane przez co suwmiarka jest bardzo odporna w użytkowaniu. Nie widzę żadnych zalet tego produktu. Myśle, że jego plastikowa wersja za klika złotych sprawdziła by się lepiej. Nie polecam A nawet odradzam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazanie opinii o produkcie. Przykro nam, jeżeli spotkała Pana tego rodzaju sytuacja. Przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych, niezgodnych ze specyfikacją, istnieje możliwość złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama. Zachęcamy również do konsultacji z naszym pracownikiem w sklepie stacjonarnym, który pomoże dobrać produkt dopasowany do Pana potrzeb.

 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje i zastosowanie różnych miarek

 • Narzędzia i artykuły

  Dalmierz, miara czy suwmiarka – czym mierzyć odległości?

 • Narzędzia i artykuły

  Suwmiarka elektroniczna – co warto o niej wiedzieć?

Ocena i komentarz dla:

Suwmiarka