icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Suwmiarki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Miarki

Strzałka w prawo

Suwmiarki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Suwmiarka 150 mm czerwona

Suwmiarka 150 mm czerwona

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ta suwmiarka służy do kreślenia, a następnie wycinania idealnych okręgów z kartonu i innych podobnych materiałów. Zasada jej działania przypomina szkolny cyrkiel, jednak ma większy rozstaw i pozwala osiągnąć idącą w milimetry precyzję. Przydatna w warsztacie majsterkowicza, a także w różnego rodzaju działaniach artystycznych i przy rysynku technicznym.

   Cechy i zalety

    Wycięcie idealnego okręgu jest trudne bez narzędzi, które pozwalają dobrze zmierzyć i nakreślić równy krąg. Właśnie do tego celu służy ta suwmiarka, która pozwala następnie na wycięcie okręgów z kartonu i innych podobnych materiałów. Zasada jej działania jest bardzo podobna, jak w przypadku szkolnego cyrkla, choć tu masz do czynienia z jeszcze większą precyzją pomiarów. Sprzęt tego typu może przydać się w warsztacie majsterkowicza. Wykorzystywany jest też do tworzenia planów technicznych czy w różnego rodzaju pracach artystycznych opierających się na kartonie i drewnie. Jeśli szukasz też innego rodzaju przyrządów pomiarowych, które mogłyby Ci się przydać podczas takich prac, sprawdź pełną ofertę sklepu budowlanego Castorama, jaką znajdziesz na stronie Castorama.pl.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZacisk
     Typ opakowaniaszt.
     MarkaUnbranded
     MateriałTworzywo ABS
     Kod produktu3663602815310