icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Suwmiarki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Miarki

Strzałka w prawo

Suwmiarki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Suwmiarka

Suwmiarka

53,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Suwmiarka to proste urządzenie, które ma duże znaczenie podczas tworzenia wielu takich samych elementów, a także przy dopasowywania do siebie różnych części. Przykładowo możesz sprawdzić za jej pomocą, jakie wymiary ma drobna część, by dowiedzieć się, czy będzie pasowała od innego elementu. Możesz też ustawić określony rozstaw i traktować go jako wzór do kontrolowania wielkości wybranych przedmiotów.

  Cechy i zalety

  Trudno zmierzyć drobne elementy, których wielkość liczona jest w milimetrach. Aby to ułatwić, powstały suwmiarki, czyli urządzenia pozwalające precyzyjnie schwycić i zmierzyć przedmiot za pomocą dokładnej miarki. Możesz mierzyć nimi krawędzie wewnętrzne, zewnętrzne czy głębokość, co ułatwia planowanie i łączenie drobnych elementów metalowych czy drewnianych. Suwmiarka jest też przydatna do przeprowadzania kontroli wielkości poszczególnych elementów z danej partii. Możesz ustawić idealny rozstaw i sprawdzić, czy kolejne elementy z serii zmieszczą się w nim, czy nie. Jeśli szukasz też innych urządzeń, które mogłyby się przydać podczas prac pomiarowych, sprawdź na stronie sklepu budowlanego Castorama ich pełną ofertę, a następnie wybierz interesujący Cię model.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuZacisk
   Typ opakowaniaszt.
   MarkaUnbranded
   Kod produktu3663602816331