Produkty

Świder 250 mm ergonomiczne rączki

Kliknij aby powiększyć

Świder 250 mm ergonomiczne rączki

Kod: 622756

|
Świder ogrodowy firmy Profix ułatwi Ci samodzielne wykonanie otworów na posadzenie drzewka, sadzonki czy krzewu. Znajdzie on zastosowanie również podczas robienia dołków pod słupki ogrodzeniowe. Dzięki temu, że urządzenie jest bardzo proste w użyciu, prace te możesz wykonać samodzielnie i nie zajmą Ci one wiele czasu. Trwały materiał zapewni Ci niezawodność sprzętu, a gumowe rączki – precyzję.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

110 cm

Wysokość opakowania

25 cm

Szerokość opakowania

16 cm

Waga brutto

3.75 kg

Średnica

250 mm

Długość trzonka

1100 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogród, gospodarstwo, budownictwo

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

ergonomiczne rączki

Nr referencyjny

40126

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal, tworzywo sztuczne

Kształt rękojeści

litera "T"
Świder ogrodowy pomoże Ci wywiercić dziurę w miękkiej glebie Twojego ogrodu, po to abyś z łatwością mógł zasadzić tam swoje ulubione rośliny. Do jego użycia nie potrzebujesz ani paliwa, ani prądu, nie poniesiesz więc żadnych dodatkowych kosztów. To nieskomplikowane urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, możesz więc spokojnie operować nim samodzielnie. Ergonomiczne rączki pozwolą Ci na mocny uchwyt i sprawią, że wiertło nie wyśliźnie Ci się z rąk. Wygoda i efektywność świdra nie ustępują także trwałości materiałów, z jakich jest on zrobiony. Będziesz więc mógł korzystać z niego przez lata. Świder przyda się także do wywiercenia dołków pod słupki ogrodzeniowe, więc będzie doskonałym pomocnikiem zarówno w Twoim ogrodzie, jak i w firmie czy na działce. Narzędzie pozwoli Ci na samodzielne upiększenie otoczenia, ograniczając potrzebę korzystania z usług fachowców i wynajmowania ciężkich maszyn, co zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
Ocena
1 komentarz
18.03.2018
Świder spełnił swoje zadanie. Wykonałem nim ok 150 głębokich ok. 80 cm otworów pod słupki ogrodzeniowe i dał radę.Trzeba tylko sporo siły użyć. Kopałem w glebie piaszczystej czyli dość łatwej dla tego świdra. Uważam że do lekkich piaszczystych gleb nadaje się idealnie, natomiast na gleby ciężkie , gliny się nie nada.
Ja jestem zadowolony :)
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Zasady przechowywania narzędzi ogrodowych

 • Ogród

  Wycinaki do chwastów – nowoczesny sposób plewienia

 • Narzędzia i artykuły

  Obróbka drewna - podstawowe techniki

Ocena i komentarz dla:

Świder 250 mm ergonomiczne rączki