icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo

Syfon umywalkowy Purus z rurą elastyczną

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Syfon umywalkowy Purus z rurą elastyczną
198
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Prawidłowe podpięcie umywalki gwarantuje Ci funkcjonalność łazienki. Syfon umywalkowy Purus z rurą elastyczną jest bardzo dobrym produktem, który wykorzystasz w domowej oraz publicznej łazience. Charakteryzuje się trwałością oraz dużą praktycznością zastosowania. Nasza oferta to również wiele innych syfonów umywalkowych.

  Cechy i zalety

  Syfon umywalkowy Purus z rurą elastyczną to produkt niezbędny w każdej funkcjonalnej łazience. Pozwoli on na oszczędzenie miejsca, a przy tym zapewni trwały odpływ brudnej wody. Syfon nie zatyka się. Na jego ściankach nie tworzy się również przylegająca do nich warstwa brudu. Syfon umywalkowy Purus z rurą elastyczną jest wykonany z polipropylenu oraz silikonu. Umożliwia to suche zasyfonowanie. Polipropylen natomiast wytrzymuje nawet wysokie temperatury. Nie musisz obawiać się rozszczelnienia łączenia i przeciekania syfonu. Produkt ten pozwala także na oszczędzenie miejsca. Dzięki temu będziesz mógł przeznaczyć większą przestrzeń na przechowywanie. W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór syfonów do umywalek. Dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

  • Oszczędzający miejsce
  • Suche zasyfonowanie
  • Średnica odpływu: 1 1/4"; 1 1/2"

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Maksymalna temperatura wody90°C
  Natężenie przepływu2160L/hr
  KolorBiały
  Kod produktu7391543525833