Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Syfon uniwersalny 1 1/4" x 32/40 mm biały
Strzałka w prawo

Syfon uniwersalny 1 1/4" x 32/40 mm biały

31,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Syfon uniwersalny przeznaczony jest do tworzenia połączeń pomiędzy umywalkami a kanalizacją – jest więc odpowiedzialny za skuteczne odprowadzanie ścieków. Wykonany został z polichlorku winylu, który jest odporny na szkodliwe działanie wody oraz uszkodzenia mechaniczne. Posiada także chromowaną nakrętkę, kolorystycznie pasującą do metalowych elementów wyposażenia łazienki.

   Cechy i zalety

    Syfon uniwersalny znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ jest niezbędny do prawidłowego działania umywalek. Jego zadaniem jest skuteczne łączenie umywalki z kanalizacją oraz odprowadzanie ścieków w prawidłowy sposób, a więc zapewnia użytkownikom komfort podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych. Syfon wyposażony został z w chromowaną nakrętkę, która idealnie pasuje do charakteru umywalek – komponuje się bowiem z kolorystyką baterii łazienkowych oraz rozet. Pozostałe części wykonane zostały z polichlorku winylu wykazującego wysoką odporność na szkodliwe działanie wody. W naszej ofercie znajdziesz także inne elementy potrzebne do prawidłowego działania Twojej umywalki, więc zapewnisz swojej łazience maksymalną funkcjonalność.

    • Metalowa nakrętka
    • Wytrzymały
    • Możliwość wyboru średnicy podłączenia
    • Średnica: 32 / 40 mm

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5908289681161