Zobacz więcej Szablony malarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Szablony malarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szablon border Colours clouds nr 139

Szablon border Colours clouds nr 139

20,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szablon stosowany jest podczas prac wykończeniowych – za jego pomocą z łatwością wykonasz na ścianie modny wzór, który korzystnie wpłynie na aranżację całego otoczenia. Motyw chmur idealnie sprawdzi się nad łóżeczkiem w pokoju dziecięcym. Dekoracyjny efekt uzyskasz w prosty sposób, ponieważ wystarczy zamocować szablon na ścianie, pokryć farbą i usunąć wzorzec po jej wyschnięciu.

   Cechy i zalety

    Szablon przydaje się w czasie prac wykończeniowych, ponieważ przeznaczony jest do wykonywania na ścianach atrakcyjnych wzorów. Oferowany model posiada motyw chmur, więc znakomicie sprawdzi się w nowoczesnej sypialni lub pokoju dziecięcym. Możesz użyć go dowolną ilość razy – wystarczy, że wcześniej usuniesz z niego pozostałości po starej farbie. Korzystanie z szablonu jest wyjątkowo łatwe, ponieważ należy przymocować go do ściany, pokryć farbą i odkleić po wyschnięciu emulsji – zaplanowane prace z powodzeniem przeprowadzisz własnoręcznie. W proponowanym asortymencie dostępne są szablony posiadające różne motywy, dlatego z pewnością wybierzesz wersję, która najlepiej sprawdzi się w Twoim przedpokoju, salonie lub sypialni.

    • Łatwe stosowanie produktu
    • Tworzy interesującą dekorację
    • Nadaje się do ścian, mebli, powierzchni szklanych i ceramicznych
    • Produkt z tworzywa sztucznego - do wielokrotnego użytku
    • Łatwa aplikacja

    Specyfikacja techniczna

    Grubość produktu0.5mm
    Kod produktu5906725252142