Zobacz więcej Szczotki, rolki czyszczące, wkłady do rolek

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka do butelek
Strzałka w prawo

Szczotka do butelek

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczotka do butelek to bardzo przydatny produkt, którym doczyścisz trudno dostępne miejsca naczyń. Szczotka umożliwia dokładne umycie wnętrz butelek i wysokich szklanek. Nie uszkodzisz i nie porysujesz nią szklanych powierzchni. Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór produktów do sprzątania, które pomogą Ci w utrzymaniu czystości w domu.

   Cechy i zalety

    Szczotka do butelek pozwala na skuteczne wyczyszczenie wnętrza butelek. Nadaje się także do mycia wysokich szklanek. Znacznie przyspiesza zmywanie trudno dostępnych miejsc. Zapewnia również lepsze efekty niż zwyczajna gąbka. Produkt jest wykonany z polipropylenu i stali galwanizowanej. Dzięki temu nie złamie się i nie uszkodzi po krótkim czasie użytkowania. Szczotka do butelek jest wyposażona w antypoślizgowy uchwyt z gumy galwanizowanej. Zapewnia to pewniejszy chwyt i znacznie większą wygodę podczas czyszczenia naczyń. Zmywanie staje się bardziej komfortowe, a także łatwiejsze. Uchwyt szczotki nie wyślizgnie się z ręki nawet wtedy, gdy zostanie zamoczony. Produkt jest utrzymany w kolorze białym i szarym. Inne produkty do sprzątania znajdziesz w ofercie sklepów Castorama.

    • Skutecznie czyści wnętrza szklanek i butelek
    • Uchwyt antypoślizgowy gwarantuje komfort użytkowania

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuSzczotka
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Szerokość produktu50mm
    Typ szczotkiDo butelek
    Grupa kolorystycznaWielokolorowy
    KolorBiały, szary
    Materiał uchwytuStal ocynkowana
    Kod produktu3663602564218