Zobacz więcej Uszczelki do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Uszczelki do drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka do drzwi Diall samoprzylepna 6 m szara
Strzałka w prawo

Szczotka do drzwi Diall samoprzylepna 6 m szara

17,98
/ szt.
3
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak uszczelnić drzwi lub okna przesuwane? To proste – wystarczy, że zamocujesz przy nich szczotkę ograniczającą przedostawanie się wiatru do wnętrza mieszkania. Samoprzylepny element zamocujesz z łatwością bez konieczności korzystania ze skomplikowanych narzędzi. Szara część po zastosowaniu pozostanie niemal niewidoczna, więc nie musisz obawiać się, że oszpeci wystrój otoczenia. Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Mimo prawidłowego działania instalacji grzewczej, panująca we wnętrzach temperatura wciąż nie jest zadowalająca? Możliwe, że powietrze ulega ochłodzeniu na skutek wiatru wnikającego do domu przez nieszczelne drzwi. Jak temu zapobiec? To proste! Wystarczy, że zamaskujesz szczelinę za pomocą prezentowanej szczotki – element ogranicza przedostawanie się wiatru do wnętrz. Produkt z powodzeniem dopasujesz do własnych potrzeb, ponieważ znakomicie nadaje się do wykorzystania również przy oknie. Przedmiot po zastosowaniu pozostaje niemal niezauważalny, wobec czego nie wpłynie na aranżację otoczenia. Jeśli borykasz się z problemem nieszczelnych drzwi, koniecznie wypróbuj prezentowaną szczotkę. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

    • Ogranicza przedostawanie się wiatru do wnętrz
    • Włosie umożliwia ruch między ramą i drzwiami/oknem
    • Samoprzylepna

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu6000mm
    Grubość produktu6mm
    Szerokość produktu5mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    KolorSzary
    Kod produktu3663602883791