icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Narzędzia specjalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Narzędzia specjalne

Strzałka w prawo

Szczotka do tapet wąska Befaszczot

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka do tapet wąska Befaszczot
19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szczotka tapetowa marki Befaszczot służąca do dociskania tapet do ścian. Za jej pomocą można wycisnąć nadmierną ilość kleju tapetowego oraz uniknąć zbierających się na ścianie pęcherzyków powietrza, które wyglądają bardzo nieestetycznie. Dzięki temu wygląd zastosowanego materiału jest znacząco poprawiony. Część pracująca wykonana z naturalnej szczeciny chińskiej o dużej delikatności.

  Cechy i zalety

  Szczotka tapetowa marki Befaszczot służąca do dociskania tapet do ścian. Pozwala na wyciśnięcie nadmiernej ilości kleju tapetowego oraz eliminowanie zbierających się na ścianie nieestetycznie wyglądających pęcherzyków powietrza. Umożliwia poprawę wyglądu kładzionego materiału, sprawiając jednocześnie, że lepiej będzie on przylegać do oklejanej powierzchni. Dzięki temu żywotność tapety będzie znacząco przedłużona. Część pracująca wykonana została z naturalnej szczeciny chińskiej, cechującej się dużą delikatnością. Dzięki czemu nie niszczy ona powierzchni, na której jest stosowana, zapewniając jednocześnie równomierny docisk. Drewniana oprawka wykonana z nielakierowanego drewna bukowego gwarantuje niezwykle wygodny uchwyt, który nie męczy rąk nawet po długiej pracy.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorBrązowy
   Materiał uchwytuDrewno
   Kod produktu5903479830619