Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Szczotki druciane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Szczotki druciane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka tarczowa Most z nakrętką M14 stal śr. 150 mm

Szczotka tarczowa Most z nakrętką M14 stal śr. 150 mm

61,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany produkt to niezbędne narzędzie podczas prac remontowych. Szczotka tarczowa wykonana jest z wytrzymałej stali, dzięki czemu szybko i sprawnie usunie farby ze ścian, rdzę oraz inne rodzaje starych powłok zewnętrznych. Znacznie przyspiesza prace związane z przygotowaniem powierzchni pod nową warstwę malarską. Czyści w trudno dostępnych miejscach, jest wygodna i bezpieczna w obsłudze. Prosta budowa szczotki ułatwia jej stabilny montaż na narzędziu. Szczotka tarczowa posiada pofalowane, gęste włosie, które dokładnie usuwa niechcianą warstwę z czyszczonej powierzchni.

   Cechy i zalety

    Szczotka tarczowa jest jednym z obowiązkowych akcesoriów podczas prac remontowych i wykończeniowych. Sprawdzi się podczas przygotowywania powierzchni pod malowanie czy spawanie. Dokładnie oczyszcza i usuwa starą warstwę z podłoża. Optymalna budowa i średnica szczotki umożliwiają czyszczenie w trudno dostępnych miejscach. Szczotka zbudowana jest z wytrzymałego, stalowego włosia, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Odpowiednia gęstość i pofalowanie drutu zapewniają szybkie i skuteczne ścieranie warstwy zewnętrznej. Oczyszczona powierzchnia idealnie nadaje się do nałożenia nowej warstwy farby. Szczotka tarczowa posiada otwór z nakrętką oraz porządnie zamocowane włosie, porozmieszczane w regularnych odstępach. Jej montaż na urządzenie jest szybki i łatwy. Podczas pracy szczotka nie gubi włosia i skutecznie usuwa starą farbę, rdzę czy żużel.

    • Średnica robocza: 150 mm

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MateriałStal
    PrzeznaczenieUsuwanie rdzy, farb, żużlu i innych powłok zewnętrznych
    Kod produktu5906340806690