Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Szczotki druciane

Strzałka w prawo

Szczotki druciane

Szczotki druciane to akcesoria do wiertarek udarowych, które są niezwykle przydatne podczas prac remontowych i warsztatowych. Jeśli szukasz trwałych szczotek drucianych do wiertarki, zachęcamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w tej kategorii.

Filtry

Szczotki druciane

Szczotki druciane to akcesoria do wiertarek udarowych, które są niezwykle przydatne podczas prac remontowych i warsztatowych. Jeśli szukasz trwałych szczotek drucianych do wiertarki, zachęcamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w tej kategorii.

25 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Akcesoria do wiertarek i wkrętarek

Wyświetlanie 24 z 25 produktów

Załaduj więcej

Szczotka tarczowa do wiertarki udarowej

Szczotka tarczowa jest elementem, który zamontujesz na swojej wiertarce i w ten sposób zapewnisz sobie możliwość skutecznego wyczyszczenia różnych powierzchni z rdzy, starej farby i innych powłok zewnętrznych. Atutem produktu jest precyzyjność czyszczenia oraz wytrzymałość. W efekcie będziesz mógł przystąpić do dalszych prac renowacyjnych. Szczotka tarczowa jest wykonana m.in. z mosiężnego drutu, który jest trwały, dlatego będzie Ci służyć przez długi czas.

SZCZOTKA DRUCIANA – ZASTOSOWANIE

Szczotka tarczowa może zostać wykorzystana nie tylko do oczyszczania metalowych powierzchni ze zgromadzonych naleciałości, w tym nieestetycznych poremontowych plam gipsowych, ale również ma zastosowanie w ciesielce. Za pomocą szczotek drucianych uzyskasz oryginalny efekt powstały po szczotkowaniu drewnianych belek.

SZCZOTKI DRUCIANE W PRACACH REMONTOWO-BUDOWLANYCH

Szczotki druciane to akcesoria do wiertarek udarowych, które są niezwykle przydatne podczas prac remontowych i warsztatowych. Jeśli szukasz trwałych szczotek drucianych do wiertarki, zachęcamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w tej kategorii. Znajdziesz tutaj akcesoria o różnych kształtach i rozmiarach.

SZCZOTKI W OFERCIE CASTORAMY

Szczotki do wiertarek ze splatanego lub karbowanego drutu przeznaczone są do różnych zastosowań. Druciane szczotki stożkowe z cylindrycznym trzpieniem do wiertarek świetnie nadają się do czyszczenia trudno dostępnych miejsc w konstrukcjach z drewna, metali nieżelaznych, aluminium, mosiądzu, miedzi lub stali nierdzewnej.

Szczotka tarczowa druciana do wiertarki doskonale sprawdzi się w każdym przydomowym warsztacie, ponieważ jest to element wyposażenia elektronarzędzi. Z jej pomocą skutecznie oczyścisz metalowe powierzchnie, przygotowując je do dalszych prac renowacyjnych. Szczotki druciane świetnie usuwają stare powłoki malarskie i lakiernicze, a także rdzę oraz żużel. Szczotka druciana tarczowa posiada bardzo wysoką funkcjonalność.

Szczotka druciana obrotowa z pewnością zadowoli swoją praktycznością każdego użytkownika. Za jej pomocą będziesz w stanie bardzo szybko usuwać z metalowych powierzchni stare farby, lakiery, ale również inne pozostałości wynikające z zabrudzeń oraz prac remontowych. Będzie więc ona przydatna przy wszelkiego rodzaju pracach renowacyjnych oraz konstrukcyjnych. Wykonana została ze stali, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia i będzie Ci służyć przez długie lata.

Szczotka tarczowa z trzpieniem przeznaczona jest do mocowania na wiertarce – napędzana jej mocą umożliwia błyskawiczne czyszczenie metalowych powierzchni. Za pomocą produktu z łatwością usuniesz każdy rodzaj zanieczyszczeń oraz pozostałości po niekorzystnym wpływie czynników atmosferycznych (np. ślady korozji). Szczotka charakteryzuje się doskonałymi właściwościami wytrzymałościowymi, ponieważ wykonana została ze stali.

Szczotki garnkowe z cylindrycznym trzpieniem nadają się do ciężkich prac, takich jak usuwanie z powierzchni grubych powłok i rdzy. Szczotki pędzlowe do wiertarek przeznaczone są do usuwania wszelkiego rodzaju zabrudzeń w trudno dostępnych miejscach. Oferujemy także szczotki pędzlowe przeznaczone do usuwania zabrudzeń w szczelinach i otworach. Warto pamiętać, że do uzyskania oczekiwanego efektu można zastosować różne grubości drutu. Szczotki do wiertarek posiadają wały mocujące, dzięki którym stabilnie przymocujesz produkt do narzędzia. Stalowe szczotki są zaciskane drutem, co umożliwia właściwe pozycjonowanie produktu i zapewnia efektywniejszą pracę.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, szczotki druciane do montażu na elektronarzędziach są przystosowane do wszechstronnych zastosowań w obszarze budownictwa i remontu. Szczotki do wiertarki lub szlifierki nadają się do obrabiania powierzchni, czyszczenia stali, drewna, materiałów drewnopochodnych itp. Można nimi czyścić zarówno zgrubnie, jak i delikatnie każdą powierzchnię, nawet wrażliwą. Zależy to od zastosowanego w szczotce drutu. Dlatego przy wyborze szczotki powinieneś kierować się jej przeznaczeniem.