icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Szczotki druciane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Szczotki druciane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka tarczowa Most z trzpieniem 6 mm drut kwasoodporny (KO) śr. 100 mm

Szczotka tarczowa Most z trzpieniem 6 mm drut kwasoodporny (KO) śr. 100 mm

81,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczotkę tarczową z trzpieniem zamontujesz na swojej wiertarce i w ten sposób będziesz mógł w efektywny sposób oczyścić różnego rodzaju podłoża z rdzy, farby oraz innych starych powłok. W efekcie przygotujesz te elementy do dalszej obróbki. Szczotka jest wykonana z drutu kwasoodpornego, który cechuje wytrzymałość, będzie Ci ona zatem służyć przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Szczotka tarczowa z trzpieniem znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcesz w skuteczny sposób usunąć z różnych podłoży farbę, rdzę oraz inne stare powłoki. Produkt zamontujesz bowiem na swojej wiertarce i w ten sposób zapewnisz sobie możliwość efektywnego oczyszczenia obrabianych elementów, a co za tym idzie, przygotujesz je do dalszych etapów zaplanowanych prac renowacyjnych. Cechą charakterystyczną produktu jest wytrzymałość. Do wykonania szczotki użyto bowiem specjalnego, kwasoodpornego drutu. W związku z tym będzie Ci ona służyć w efektywny sposób przez bardzo długi czas. W naszym asortymencie dostępne są także inne tego typu szczotki w różnych rozmiarach, dlatego z pewnością dopasujesz produkt do swoich indywidualnych potrzeb.

    • Im średnica szczotki jest mniejsza, tym jej możliwość penetracji jest większa; szczotki tarczowe doskonale sprawdzają się np. przy czyszczeniu blach falistych

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Typ opakowaniaszt.
    Rozmiar trzonka6mm
    Typ trzonkaOkrągły
    MateriałStal
    PrzeznaczenieUsuwanie rdzy, farb, żużlu i innych powłok zewnętrznych
    Kod produktu5906340806652