Zobacz więcej Szczotki druciane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Szczotki druciane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka tarczowa Most z trzpieniem 6 mm mosiądz śr. 80 mm

Szczotka tarczowa Most z trzpieniem 6 mm mosiądz śr. 80 mm

58,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczotka tarczowa z trzpieniem to element, który zamontujesz na swojej wiertarce i w ten sposób zapewnisz sobie możliwość skutecznego wyczyszczenia różnych powierzchni z rdzy, starej farby i innych powłok zewnętrznych. W efekcie będziesz mógł przystąpić do dalszych prac renowacyjnych. Szczotka jest wykonana m.in. z mosiężnego drutu, który jest wytrzymały, dlatego będzie Ci służyć przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Szczotka tarczowa z trzpieniem to produkt, który znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Wykorzystasz ją bowiem podczas prac renowacyjnych w celu oczyszczenia różnych podłoży z rdzy, farby czy innych starych powłok. Produkt jest przeznaczony do montażu na wiertarce, dlatego zaplanowane przez Ciebie prace przebiegną sprawnie, a Ty będziesz mógł przystąpić do kolejnych czynności. Do wykonania szczotki zastosowano m.in. drut mosiężny, dlatego akcesorium usuwa stare powłoki w efektywny i szybki sposób. Ponadto jest ono trwałe i będzie Ci służyć w dobrym stanie przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz również inne tego typu szczotki, dlatego z pewnością dobierzesz taką, która spełni Twoje oczekiwania.

    • Średnica robocza: 80 mm

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rozmiar trzonka6mm
    Typ trzonkaOkrągły
    MateriałMosiądz i stal
    PrzeznaczenieUsuwanie rdzy, farb, żużlu i innych powłok zewnętrznych
    Kod produktu5906340806621