Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Szczypce uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Szczypce i obcęgi

Strzałka w prawo

Szczypce uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczypce uniwersalne VDE 200 mm

Szczypce uniwersalne VDE 200 mm

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szczypce uniwersalne to narzędzie, które umożliwi Ci chwytanie, przytrzymywanie i manipulowanie nawet drobnymi elementami konstrukcyjnymi. Przydadzą się w trakcie remontu, ale także przy naprawach drobnych domowych usterek. Produkt wykonano z bardzo wytrzymałej na uszkodzenia stali, dzięki czemu szczypce uniwersalne długo będą spełniały swoje zadanie.

  Cechy i zalety

  Z pewnością wiele razy w trakcie prac remontowych lub przy naprawie drobnych usterek w swoim domu zauważałeś, jak ważne jest przy niektórych pracach ustabilizowanie danego elementu konstrukcyjnego. Chwytanie, przytrzymywanie przedmiotów i manipulowanie nimi umożliwią Ci uniwersalne szczypce dostępne w naszej ofercie. Jest to podstawowe narzędzie niezbędne w każdej skrzynce narzędziowej, które przyda się praktycznie w każdym typie prac remontowo-naprawczych, a także przy majsterkowaniu. Szczypce uniwersalne wykonano z wytrzymałej na odkształcenia i inne uszkodzenia mechaniczne stali, więc długo będą Ci służyły. Narzędzie wyposażono w wygodny uchwyt z tworzywa sztucznego. Dzięki jego ergonomicznemu kształtowi narzędzie nie wyślizguje się z dłoni w czasie pracy, a Ty możesz precyzyjnie ustabilizować dany element konstrukcyjny. Sprawdź dostępność szczypiec uniwersalnych w najbliższym supermarkecie budowlanym Castorama.

   Specyfikacja techniczna

   Waga produktu310g
   Certyfikat VDECertyfikat VDE
   Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
   Materiał szczękStal
   Grupa kolorystycznaWielokolorowy
   Kod produktu5706915058741