Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szkło powiększające Topex

Szkło powiększające Topex

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowane szkło powiększające Topex to praktyczne akcesorium w każdym domu i garażu, które wykorzystasz do powiększenia widoku drobnych przedmiotów czy napisów. Lupa posiada przejrzystą soczewkę umieszczoną w czarnej oprawie z wygodną rączką. Szkło powiększające przyda się podczas napraw drobnych elementów elektronicznych, czytania lub oceny autentyczności wyrobów jubilerskich.

   Cechy i zalety

    Szkło powiększające to niewielkie, ale przydatne akcesorium w każdym gospodarstwie domowym czy warsztacie. Ten przyrząd optyczny skutecznie powiększa małe przedmioty znajdujące się w bliskiej odległości od soczewki. Szkło powiększające daje prosty i czytelny obraz w znacznym powiększeniu, co umożliwia wygodne odczytanie czy obserwację drobiazgów. Prezentowane szkło powiększające marki Topex posiada przejrzystą soczewkę umieszczoną w czarnej oprawie z tworzywa z wygodną rączką. Lupa z pewnością przyda się podczas czytania, oglądania czy naprawiania bardzo małych elementów. Poręczny uchwyt sprawia, że można ją wygodnie chwycić nawet w rękawiczce i nie wyślizguje się z dłoni. Szkło powiększające Topex pomoże Ci ocenić autentyczność dawnej monety czy wyrobu jubilerskiego, a także naprawić bardzo drobne części w urządzeniu elektronicznym.

    • Powiększenie: 3 dpt

    Specyfikacja techniczna

    KolorCzarny
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5902062023865