Zobacz więcej Szpadle i łopaty

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Szpadle i łopaty

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpadel nitowany nieoprawiony

Szpadel nitowany nieoprawiony

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szpadel nitowany nieoprawiony jest niezbędny do prac ogrodowych, na działce oraz wokół domu. Wyróżnia się solidną konstrukcją, która została wykonana z wytrzymałych materiałów. Narzędzie jest łatwe w użytkowaniu. W naszej ofercie znajdziesz także inne warianty ogrodniczych akcesoriów, dzięki którym zadbasz wygląd posesji.

   Cechy i zalety

    Szpadel nitowany nieoprawiony to wysoce przydatne narzędzie w ogrodzie i na działce. Mając je w wyposażeniu gospodarstwa domowego możesz wykonać wiele prac porządkowych. Cechą wyróżniającą produkt jest przede wszystkim solidna konstrukcja. Został wyprodukowany z wysokogatunkowej stali. Materiał jest odporny na uszkodzenia oraz czynniki występujące w podłożu. Dodatkowe wzmocnienie w postaci nitów zastosowano w miejscu łączenia trzonka. Dzięki temu nie ma możliwości, aby w trakcie pracy narzędzie uległo zniszczeniu. Szpadel nitowany nieoprawiony będzie niezbędny podczas wykopywania korzeni, dbania o darń oraz przekopywania podłoża w celu przygotowania do siewu roślin. Oprócz tego przyda Ci się do wielu innych zadań na terenie posesji.

    • Wytrzymały
    • Wykonany w wysokogatunkowej stali
    • Miejsce mocowania trzonka wzmocnione metalowymi nitami

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    Kod produktu5902488041269