Zobacz więcej Żyłki do podkaszarek i czyszczenia kostki brukowej

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpula do podkaszarki Worx 30 cm

Szpula do podkaszarki Worx 30 cm

44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szpula do podkaszarki Worx 30 cm jest produktem, który wykorzystasz do koszenia trawy i delikatnych zarośli. Model ten możesz zamontować w podkaszarkach Worx. Akcesorium będzie pasowało do każdego narzędzia tej marki. Wymiana szpuli jest wygodna i bardzo prosta. Żyłka zapewnia dobre efekty cięcia. Praca z nią nie sprawia trudności.

   Cechy i zalety

    Szpula do podkaszarki Worx 30 cm pozwoli Ci uzyskać dobre efekty koszenia. To wymienne akcesorium, które pasuje do wszystkich podkaszarek Worx. Dzięki niemu będziesz w stanie szybko i sprawnie wymienić element tnący w narzędziu. Zapasowa żyła przedłuży jego trwałość. To wytrzymały i mocny produkt. Szpula do podkaszarki Worx oferowana jest w zestawie, który obejmuje dwie szpule po trzy metry. Produkt nadaje się do koszenia trawy. Będzie także odpowiedni do ścinania delikatnych zarośli. Wymiana zużytej szpuli na nową jest bardzo prosta i szybka. Z asortymentu sklepów Castorama możesz wybrać również wiele innych zapasowych akcesoriów do narzędzi ogrodowych. Skorzystaj z nich, aby praca przebiegała szybciej i dawała dużo lepsze efekty także po upływie czasu.

    • Przeznaczona do koszenia trawy i delikatnych zarośli
    • Pasuje do każdej podkaszarki Worx
    • Wygodna wymiana zużytej szpuli na nową

    Specyfikacja techniczna

    MarkaWorx
    Długość produktu3000mm
    W zestawie2 szpule po 3 m
    Kod produktu6924328310730