Zobacz więcej Szyldy i tarcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Szyldy i tarcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyld drzwiowy Ambition Argo na wkładkę chrom

Szyld drzwiowy Ambition Argo na wkładkę chrom

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okrągły szyld drzwiowy wykonano z wysokiej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół i precyzję odlewu. Szyld ma jasny, srebrnoszary kolor i pasuje szczególnie do nowoczesnych drzwi oraz wyposażenia wnętrz. Jest elegancki, a dzięki odporności na uszkodzenia będzie pełnił swoją ozdobną funkcję przez wiele lat. W szyldzie wykonano przebicie na wkładkę.

   Cechy i zalety

    Szyld ma kształt okrągłej rozety z ciekawymi zdobieniami po obydwóch stronach otworu na wkładkę oraz wokół niego. Produkt wykonano ze stopu dwóch materiałów – cynku i aluminium – przez co niewiele waży i jest odporny na uszkodzenia, na przykład zadrapania od klucza. Szyld ma nowoczesny wygląd, a zamaskowanie otworów na mocowania do drzwi zwiększa jego atrakcyjność wizualną. Szyld ma kolor chrom, który nada modną barwę, a także wysoki połysk. Produkt jest także odporny na korozję, możesz go więc zamontować w drzwiach prowadzących do łazienki. Szyld jest łatwy w czyszczeniu – do wykonania tej czynności potrzebujesz tylko zwilżonej ściereczki. W naszej ofercie znajduje się również klamka na okrągłej rozecie z tej samej serii, odpowiadająca szyldowi kolorem oraz wyglądem.

    • Odporny na korozję
    • Nowoczesny wzór
    • Odporny na zarysowania

    Specyfikacja techniczna

    Minimalna grubość drzwi35mm
    Maksymalna grubość drzwi50mm
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    SeriaArgo
    Kształt produktuOkrągły
    MateriałZnal
    KolorChrom
    Grupa kolorystycznaSrebrny
    Kod produktu5906711270518